Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nové Mesto nad Váhom    42     Profil používateľky
Nové Mesto nad Váhom    42     Profil používateľky
Ďakujem za to, že ste sa rozhodli nakupovať práve v mojom bazáriku. Vecičky predávam po mojej dcére. Mám aj chlapcov, takže mám v ponuke aj chlapčenské.
Aj keď nasledujúce podmienky nie sú príliš pro-zákaznícky orientované, rozhodla som sa pre ne na základe negatívnych skúseností. Za pochopenie vopred ďakujem.

PODMIENKY:
~NEDOKLADÁM FOTKY, NEPREMERIAVAM, NEFOTIM NA SEBE....mrzí ma to, ale pre mňa bazár nepredstavuje hlavný zdroj obživy, snažím sa poskytnúť čo najviac info a fotiek, nemám čas merať a znovu fotiť. Navyše podľa mojich skúseností 95% týchto dodatočných požiadaviek končí bez odozvy zo strany kupujúcej.
~O VÝMENU NEMÁM ZÁUJEM.
~Veci sa snažím posielať čo najrýchlejšie PO PRIPÍSANÍ PEŇAZÍ NA ÚČET.
~CENY sú uvádzané BEZ POŠTOVNÉHO, ak je to inak, upozorním na to.
~Poštovné zdarma alebo iné zľavy poskytnem pri odbere dvoch a viac vecí naraz, v minimálnej sume 15 eur. Preto NA INÉ ŽIADOSTI OHĽADOM POŠTOVNÉHO ZDARMA NEREAGUJEM (hlavne pri odbere jednej položky).
~Veľmi sa ospravedlňujem, ale vzhľadom k tomu, že pracujem a pri troch deťoch mám minimum času, veci NEPREMERIAVAM, už sa mi stalo že som to sľúbila a naozaj som nestíhala. Mamičky boli potom sklamané a nahnevané. Aj to je dovod prečo to robím, chcem predísť zbytočnému sklamaniu. Ďakujem za pochopenie.
~Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. Balné neúčtujem.
~Na dobierku posielam len registrovaným mamičkám s pozitívnym hodnotením.
~Chcela by som upozorniť, že tak ako iné mamičky, NEPOVAŽUJEM OTÁZKY TÝKAJÚCE SA ROZMEROV ZA ZÁUJEM. Preto UPREDNOSTNÍN MAMIČKU, KTORÁ PREJAVÍ ZÁUJEM AKO PRVÁ.
~Ak kupujúcej posielam údaje k platbe, NA PLATBU ČAKÁM 24 HODÍN, ak sa samozrejme nedohodneme inak. Po uplynutí tejto doby vec posúvam ďalšiemu záujemcovi. Takže ak sa Vám nepodarí uhradiť do tohoto termínu, dajte mi prosím vedieť.
~Keďže ide o bazár, TOVAR SPAŤ NEBERIEM.

Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
panakovaa: Vzhľadom na situáciu na poštách čo sa týka času vybavenia (cca 1 hod), posielam 1x za týždeň.
Zobraziť hodnotenia:
puppia
25. sep 2021
Maminku odporúčam 👍
liviahedviga
13. sep 2021
Ďakujem 👍 som veľmi spokojná, odporúčam
map0007
29. aug 2021
Milá ustretová maminka,tovar super,odporúčam Ďakujeme 😉❤🍀