Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Martin    33     Profil používateľky
Prosím, nenavrhujte si sami cenu!!!!!!! Na takéto "ponuky" ani nereagujem.
Ak mám v texte cena s poštovným. Je tak. Ak nie, platí cena plus poštovné!!!!!
LEN PREDAJ NIE VÝMENA!!!!!!
Dobrý deň milé mamičky aj nemamičky :-), vítam Vás v mojom bazáriku. Som rada, že ste ku mne nazreli. Veci sa snažím ponúkať za rozumné ceny. Postupne budem dopĺňať. Nebránim sa zjednávaniu pri odbere viac vecí, veď sme na bazári :-)) . Rada odpoviem na Vaše otázky, prípadne premeriam čo potrebujete. Ak mám v popise inzerátu napísané rozmery veci či jej stav, následné reklamácie v tomto smere neprijímam. V každom prípade máte možnosť pýtať sa na čokoľvek, týkajúce sa mnou predávaného tovaru, veci neberiem späť, tak sa prosím na všetko, čo Vás zaujíma, pýtajte. Tovar rezervujem na maximálne 2dni. A na platbu čakám maximálne 3 pracovné dni.

Ak prejavíte o tovar záujem, na odpoveď čakám 24 hodín, potom posúvam ďalšiemu záujemcovi. Ak prejaví o vec záujem viac záujemcov, uprednostním toho, kto si najskôr vypýta podklady k platbe. Otázku nepovažujem za rezerváciu. Ak si aj vypýtate podklady k platbe a ďalšie 2dni nereagujete, tak vec posúvam opäť do predaja.

Cenník za poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty : http://cennik.posta.sk
Za zaslanie zásielky poslané obyčajne, nie doporučene, bohužiaľ nezodpovedám. Keď sa zásielka stratí, nedá sa to reklamovať.
Preferujem a uprednostňujem platbu vopred na účet. Balíčky sa snažím posielať na druhý deň po prijatí platby. Na dobierku posielam len mamičkám s kladnými hodnoteniami.

Prajem príjemné nakupovanie!!!

Zuzana
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

5 inzerátov

Aktualizované