Bratislava - Ružinov    18     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    18     Profil používateľky
Som rada, ze vas nieco z mojej ponuky zaujalo.
K cene uvedenej v inzeratoch treba este pripocitat postovne podla cenniku SP.
Balicky posielam ako doporuceny list 2. triedy po pripisani penazi na ucet do 3-5 pracovnych dni. Na vašu žiadosť som ochotná poslať aj ako obyčajnú zásielku. Na dobierku neposielam! Tovar je mozne prevziat aj osobne.
Prosim kupujucich, aby mi podali info o doruceni balicku. Po odoslani kazdej zasielky dam kupujucemu vediet. Ak sa mi neozve do 7 dni od odoslania, pokladam balicek za doruceny a neskorsie reklamacie neakceptujem. Dakujem za pochopenie.
Pri veciach v cene 2€ a menej je moznost pribalit ich zdarma k objednavke, blizsie info o podmienkach poskytnem v sprave ku konkretnemu tovaru.
Ak vás nejaký tovar zaujal, ale zdá sa vám vysoká cena a máte záujem kúpiť viac vecí, navrhnite cenu a skúsime sa nejako dohodnúť :-)

Po zavedení povinnosti určiť farbu veci v inzeráte, som nútená nejakú farbu vybrať, aj keď sa 100% nestotožňujem s ponúkanými odtieňmi. Preto chcem kupujúcich poprosiť, aby v prípade záujmu len o konkrétny odtieň, sa radšej vopred informovali, aby sme predišli prípadným nedorozumeniam. Zároveň Vás prosím, aby ste sa riadili popisom v texte inzerátu a fotografiami.
Reklamácie týkajúce sa nevyhovujúceho odtieňu farieb žiaľ nebudem akceptovať.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

32 inzerátov

Aktualizované