Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Michalovce    37     Profil používateľky
Michalovce    37     Profil používateľky
POZORNE ČÍTAJTE PODMIENKY PREDAJA!


Milé maminky a budúce maminky,
ďakujem, že ste nakukli do bazárika.Veci, ktoré ponúkam sú vo veľmi dobrom stave,nenosené alebo nosené minimálne,uvádzam v popise .Ceny sú konečné,/ ale pri rýchlom jednaní je možné sa dohodnúť /čiže ak sa vám niečo páči a myslíte si,že cena je vyššia,napíšte mi a určite sa dohodneme :-) Ak sa informujete o nejaký tovar,napíšte mi potom,aj ked o neho už nebudete mať záujem.Zakúpený tovar späť späť neberiem.
V prípade, že máte akékoľvek otázky, pokojne sa pýtajte. Poštovné účtujem podľa sadzieb Slovenskej pošty (www.posta.sk). Balíčky posielam iba doporučene,/PROSÍM REŠPEKTUJTE TO / aby bol doklad o mojom poslaní a vašom prijatí .Denne sa stráca veľa balíkov,a bola by som nerada,aby kvôli doplatku pár centov,to bol práve váš.Ďakujem za pochopenie. Zásielku pošlem aj obyčajne - ale len na vlastnú zodpovednosť / za prípadnú stratu neručím , a peniažky späť neposielam / /V prípade,že si tovar zarezervujete,resp.máte o neho záujem a neozvete sa do 2 dní,automaticky tovar posúvam ďalej ďalšiemu záujemcovi...nakoľko sa mi to párkrát stalo :-(
tovar predávam.....výmeny nerobím...vecičky sa dajú osobne pozrieť alebo vyzdvihnúť v Košiciach na ulici Moyzesovej ,poprípade v Michalovciach / viac po dohode / Pre tie,ktoré nakúpili u mňa viackrát,viem urobiť lepšiu cenu :-)) a to v podobe poštovného / doporučená pošta na moje náklady / ....Prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

15 inzerátov

Aktualizované