Banská Bystrica    11     Profil používateľky
Banská Bystrica    11     Profil používateľky
Dobrý deň,
som rada, ze ste sem nakukli. Veci sa snažím sa nafotiť čo najlepšie, aby farby a materiály vyzerali rovnako ako v skutočnosti. Veci máme dosť, tak budem rada, keď ešte niekomu urobia radosť a poslúžia. Ja zas budem šťastná, že sa mi uvoľní miesto v skrini :)
Prepáčte, ale z časových dôvodov veci do 3 € (vrátane) NEPREMERIAVAM. Poštovné podľa platných taríf Slovenskej pošty (obyč. 1,10€, dopor. 2 € do 0,5 kg). Keďže takmer všetci chcú posielať obyčajne, už sa na to ani nepýtam. V prípade, že balíček chcete poslať doporučene, UPOZORNITE ma na to, prosím. Balíčky posielam po nabehnutí peňazí na účet.
Prosím, pri zlacnených veciach ma o dodatočné zľavy nežiadajte. Pri kúpe viacerých veci DOHODA MOŽNÁ, ale PROSÍM, nežiadajte ma, aby som vám neúčtovala poštovné, keď nakúpite za menej ako 10 €.
Ďakujem za záujem a prajem príjemné nakupovanie.
Ak sa vám dlhšie neozývam, mám veľa práce a nestíham. Ale najneskôr do týždňa vždy odpíšem :)NA DOBIERKU po zlých skúsenostiach NEPOSIELAM
Zobraz celé podmienky
pp2015bb: Vyskladajte si balík, dohodneme sa.
Zobraziť hodnotenia:
matkabu
17. máj 2022
Predávajúcu odporúčam, tovar prišiel vo výbornom stave, rýchle dodanie a výborná komunikácia.... Dakujem som veľmi spokojná
mariahazyova
12. máj 2022
Ďakujem pekne tovar je vo výbornom stave
janeyre
13. apr 2022
Odporucam 🙂