Púchov    3     Profil používateľky
Milé mamičky, aj budúce mamičky ďakujem, že ste si pozreli môj bazár a v prípade, že ste si z neho vybrali, uvádzam moje podmienky pri predaji.
Ceny uvedené v mojich inzerátoch sú bez poštovného. Tovar pošlem po predchádzajúcom prevode na účet, kedy je cena poštovného nižšia. Všetky veci sú v dobrom stave, pričom niektoré boli len raz oblečenie alebo veľmi malo nosene mnou, mojim synčekom, ale už proste doma zaberajú len miesto .V prípade elektroniky je nevyužitá a nepoužíva sa a už len zaberá miesto doma
Tovar pošlem v čo najkratšom možnom čase. Tovar je len na predaj, o výmeny nemám záujem. Ďakujem za pochopenie. Pri prevode na účet posielam poštou ako list 2 triedou, hmotnosť do 0,5 kg 0,80 euro, do 1 kg je to 1,4 eura (myslím, že je to najlacnejší spôsob zasielania :-), v prípade záujmu pošlem aj 1 triedou, vtedy je cena 1 euro a 1,5 eura ). Avšak chcem upozorniť záujemcov, že niektoré veci v mojom bazári nie je možné posielať ako list, vtedy posielam ako balík 2 triedy a cena do 2 kg je 2,80 eura pri platbe na účet. Cena je za poštovne podľa slovenskej pošty, list 2.triedy na dobierku je 3,15 eura.
Vyhradzujem si právo predať tovar tomu záujemcovi, ktorého sama vyberiem. V prípade, že dlhšie neodpovedáte na správy a o tovar prejaví záujem ďalší kupec, tovar posielam tomu kto rýchlejšie reaguje. Samozrejme, že sa dohodneme aj na cene ak budete chcieť .A ak sa Vám zdá cena za veci vysoká môžete navrhnúť určite sa dohodneme.Ak ste z okolia môžem veci aj doviezť. Ďakujem za pochopenie.
V prípade, že máte záujem o viacej veci ceny dohodneme
V prípade, že si z mojej ponuky vyberiete a tovar si zakúpite, po prebehnutí obchodu rada uvítam Vaše hodnotenie spokojnosti, ktoré vykonám aj Ja.
Ďakujem
A moje číslo účtu ďakujem pekne
SK85 1111 0000 0012 6801 1004
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
zuzlein
29. mar 2022
Velka spokojnost, odporucam 💐😊
zabka516
21. mar 2022
Bezproblémovy nákup, topanocky v top stave, určite odporúčam 👍
predamveci
23. mar 2022
Ďakujem pekne mamičku odporúčam veľmi milá 😊
crazy17
9. mar 2022
Ďakujem za vecičky, mamicku odporúčam.. 📦👍👍
predamveci
9. mar 2022
Ďakujem pekne za rýchly obchodík maminku odporúčam 😊👏
magimary
25. feb 2022
Odporúčam, maximálna spokojnosť! 👏👍
predamveci
26. feb 2022
Ďakujem veľmi pekne som rada ,že ste spokojná 😊