Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Stará Ľubovňa    22     Profil používateľky
Stará Ľubovňa    22     Profil používateľky
Moje číslo účtu: IBAN SK4309000000000532779780
POZOR od 1.7.2019 zdraželo poštovné ....viac tu... https://www.posta.sk/subory/39903/cennik-vs-k-172019.pdf

Milé mamičky, babičky, ženičky...aj oteckovia

ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Ponúkam Vám v ňom vecičky pekné, zachovalé, často nové, nenosené, možno trošku pokrčené - lebo boli v úložných boxoch, ale vyprané a z nefajčiarskeho prostredia. Nezabudnime, že žiadna nosená vec už nie je nová.
V prípade záujmu veci premeriam, aj dodatočne viac nafotím, či zistím materiál z čoho sú vyrobené.
PÝTAJTE SA VEĽA-ODPOVIEM, aby nevznikli nedorozumenia. Snažím sa odpovedať čo najskôr, ale kedže som mamina s 3 deťmi a manželka...nedá sa niekedy hneď odpovedať :)
Veci len predávam-nevymieňam ani neprijímam späť. Tovar posielam ihneď po pripísaní peniažkov na účet.
Ak si vyberiete viac vecí, zľava je istá :) príp. darček (vec navyše) alebo pošta zdarma. Oblečko posielam cez Slovenskú poštu, poštovné je podľa platného cenníka... www.posta.sk !!!!

Posielam obyč. poštovným (na vlastnú zodpovednosť), príp. na požiadanie aj inak ( doporučený list, poistený list či balík ) . Zatial sa mi nič nestratilo.
NA DOBIERKU NEPOSIELAM A VYMIEŇAM LEN VEĽMI VÝNIMOČNE, VTEDY AK SA MI NIEČO HODÍ Z VÁŠHO BAZÁRIKA! Poprosím info o doručení, ak sa do 4-5 dní neozvete, považujem balíček za doručený. Ďakujem :)

Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie :) Renča
Zobraz celé podmienky
renicka21: Od 3.7.-do 19.7. nebudem merať a posielať vecičky, iba odpisovať na správy. Prázdninujeme s deťmi u starkých :)
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

658 inzerátov

Aktualizované