Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Malinovo (okres Senec)    30     Profil používateľky
Malinovo (okres Senec)    30     Profil používateľky
.....NEPONÚKAJTE MI VÝMENY-NEMÁM ZÁUJEM!!!
.....pri kúpe 3-4 vecí 10% zľava, pri kúpe 5-6 vecí 15%zľava a pri kúpe 7 a viac vecí 20% zľava na tovar....."neplatí pri balíkoch v jednom inzeráte"

Poštovné mám uvedené pri každom inzeráte, je to cena aj s balným - všetko podľa gramáže. Od 1.7.2019 je zvýšené poštovné.
obyč. do 500g 1,30eur - do 1000g 2,10eur
dopor. do 500g 2,20eur - do 1000g 3eur - prípadne namiesto doporučeného je lacnejšie balík na poštu 2,80€

Ďakujem, že ste nakukli do môjho obchodíku. Tovar na oblečenie je väčšinou použitý po mojich deťoch, prípadne po mne a manželovi. Snažím sa ho popísať čo najlepšie. Napriek tomu, že veci periem aj žehlím na ruby, niektoré obrázky-motívy sú sprané. Ceny nezjednávam, sú stanovené a tak isto tovar nevymieňam-len predávam.
Vecičky posielam po nabehnutí platby na môj účet (uvediem pri záujme) do dvoch dní-nechodím každý deň na poštu. Na DOBIERKU neposielam. Poštovné je podľa taríf slovenskej pošty (posielam doporučene 2.triedou) buď ako zásielku, alebo balík. Ak chcete pripoistiť, prípadne 1.triedu, dohodneme sa-dajte dopredu vedieť. Obyčajná zásielka je na vlastnú zodpovednosť!!! Balné si účtujem 0.20 EUR. Ak vkladáte v hotovosti, pripočítajte si prosím 0.45 EUR - banka si ich nezabudne strhnúť. Pokiaľ do troch dní neprídu peniažky, alebo vy nedáte vedieť kedy môžte zaplatiť, tovar je opäť volný inému záujemcovi. Na internet chodím prevažne vo večerných hodinách-vtedy odpoviem na všetky odkazy.
Ak máte otázky, kľudne ma kontaktujte.
Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
renka3: .....pri kúpe 3-4 vecí (oblečenia) 10% zľava, pri kúpe 5-6 vecí 15% zľava a pri kúpe 7 a viac vecí 20% zľava na tovar...
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

180 inzerátov

Aktualizované