Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Poprad    85     Profil používateľky
Poprad    85     Profil používateľky
I. Tovar si môžete zakúpiť tu , na našej webovej stránke www.e-mama.sk, www.mountainbaby.sk , www.zostihlujucabielizen.sk, poprípade si ho môžete objednať telefonicky, alebo mailom .

II. Ak nakupujete ako súkromná osoba, uveďte meno a priezvisko, adresu. Súčasne uveďte Vaše telefónne číslo a prípadne i email.

III. Ak nakupujete v súvislosti s Vašou podnikateľskou činnosťou, uveďte tiež názov podnikateľa, IČO, DIČ a miesto podnikania

IV. Detaily objednávky a dodania tovaru až ku kupujúcemu s Vami dohodneme emailom alebo telefonicky.

V. Dodanie tovaru uskutočňujeme počas pracovných dní od 8.00–18.00. V prípade, že tovar doručuje zmluvný prepravca, dáva kupujúci predávajúcemu právo predať dopravcovi nutné minimu osobných údajov pre bezproblémové doručenie tovaru (meno, adresa, telefón).

VI. Tovar je možné si vyzdvihnúť aj osobne v sídle firmy, pokiaľ tak uvediete v objednávke.

VII. Pri prebratí tovaru obdržíte doklad o prebratí tovaru, ktorý je zároveň dokladom o zaplatení tovaru v prípade platby na dobierku. Doklad o prebratí tovaru je zároveň objednávkou tovaru v písomnej podobe. Daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny a DPH dostane kupujúci poštou najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru.

VIII. Objednávateľ ako súkromná osoba má v súlade so zákonom možnosť odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru. Ak sa takto rozhodnete, kontaktujte predávajúceho a zašlite mu písomné prehlásenie o odstúpení od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a čísla účtu či presnej adresy pre finančné vysporiadanie. Zakúpený tovar zašlete spolu s dokladom o kúpe späť na našu adresu. Pri vrátení tovaru musí byť tovar nepoužitý, v pôvodnom stave ako pri prevzatí (vrátane dokumentácie, príslušenstva apod.). Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 15 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru rovnakým spôsobom aký bol použitý pri platbe za tovar, pokiaľ zákazník nepožiada inak.

IX. Vyhradzujeme si právo zmeny cien. Cena je vždy potvrdená v okamihu telefonického upresnenia objednávky.

X. Povinnosť spätného odberu spotrebiča nesie jeho dovozca do SR. Spotrebiče je po upotrebení možné bezplatne odovzdať na tzv. zbernom dvore, ktorých zoznam vedie obecný úrad v mieste Vášho bydliska. V prípade záujmu Vám s odvozom starého spotrebiča radi pomôžeme.

XI. Predávajúci neručí kupujúcemu za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho. Reklamáciu za prípadné nedodanie tovaru vinou kuriéra alebo poškodenie zásielky zavinené kuriérskou službou je nutné v takýchto prípadoch uplatňovať priamo u pracovníka kuriérskej služby.

XII. V prípade nedodania tovaru z dôvodu vyššej moci alebo z dôvodu ukončenia jeho výroby predávajúci bezodkladne informuje kupujúceho o dôvode nedodania. Predávajúci je povinný poskytnúť možnosť dodania náhradného tovaru. Kupujúci má právo odmietnuť možnosť dodania náhradného tovaru a odstúpiť od objednávky uvedeného tovaru.

XIII. Tieto nákupné podmienky sú platné od 01.05.2011 a plne nahradzujú predchádzajúce nákupné podmienky. Vyhradzujeme si právo zmeniť nákupné podmienky bez predchádzajúceho upozornenia.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
ywett1703
23. sep 2021
Ja som žiadne káble na volante nepoškodila, vy ste mi poslala poškodené auto , hneď som vám to nafotila, tieto fotky už máte. Auto som vám vrátila lebo stále vypadávalo koleso a synovec v ňom mohol len sedieť a nie jazdit. Poslala ste ho so zlomeným kolesom, zle zabalené prasknuté sklo, volant poškodený! a ešte mi tu budete vypisovať že som si volant nechala. Na čo by mi bol? A odrazu ho už máte? A vypisujete mi že som ho poškodila vy ste mi taký poslala. A ešte sa mi budeš vyhrážať že tu kolegu za mnou pošleš. Ja som všetko vrátila !!! Neodporúčam predávajúcu predávala mi poškodené auto. Peniaze vrátila bez problémov. Pomalá komunikácia lebo neodpisuje hneď. Mám aj ostatné fotky poškodeného auta.
rinuska
23. sep 2021
že Vy si vôbec dovoľujete písať hodnotenie . Vrátila ste poškodené auto, volant ste sa snažili napchať takže ste vytrhali káble ,auto je nepredajné, nepoužiteľné. Ja sa nevyhrážam, ja konštatujem , že pre chýbajúci nevrátený volant pošlem kolegu/ kde ste zobrali, že odrazu mám volant - nemáááám ho, nebol tam. Fotky máme aj my a ako som písala, nenecháme to tak. Auto nie je lacná položka, bola naň výrazná zľava ako na výstavný kus. V žiadnom prípade tejto pani neodporúčam nič predávať. Ja som Vám vrátila platbu ešte pred vrátením tovaru v dobrej viere , že ste seriózna osoba, kedže ste tvrdili, že je auto poškodené zlým zabalením . To som ešte netušila, že volant sa ani neunúvate vrátiť. Videli ste prosím ako ste auto zbalili Vy ??? Ani originál krabicu ste nevrátili, už na druhý deň ste ju údajne nemali. Nemám slov a mám plné zuby spotrebiteľov ako Vy. Nikto som nikomu nepredala poškodený tovar, vždy som každú reklamáciu vybavila kladne, ale toto je vrchol a nikdy sa to nestalo.
lea1989
10. aug 2021
Ďakujem pekne, spokojnosť, predávajúcu vrelo odporúčam
gionella
5. aug 2021
Ďakujeme krásne! Super komunikácia, pristup aj ochota ❤️