Nitra    48     Profil používateľky
SK81 8360 5207 0042 0191 7948

Poštovné od 1.7.2019 podľa www.posta.sk
ostatné poistenie, krehké a dobierka info cez správu

Obyčajné poštovné do 500g 2tr. 1,10€
Obyčajné poštovné do 1kg 2tr. 1,90€
Obyčajné poštovné do 2kg 2tr. 2,60€
-----------------------------------------------------------------------
Doporučené poštovné do 50g 2tr. 1,55€
Doporučené poštovné do 100g 2tr. 1,65€
Doporučené poštovné do 500g 2tr. 2€
Doporučené poštovné do 1kg 2tr. 2,80€
Doporučené poštovné do 2kg 2tr 3,50€
-----------------------------------------------------------------------
Balík
Na adresu domov do 5kg 4€


Ahojte dámy a dievčence,

Vecičky ktoré tu predávam sú všetky v 100% stave. Ak má nejaká vadu, je to nafotené, popísané a samozrejme aj adekvátna cena.

Účet kontrolujem každý deň, takže o vašej platbe sa dozviem včas. Vecičky posielam spravidla a najradšej ešte v deň prijatia platby, alebo max do 3 dní, ak nie som odcestovaná, na čo vás upozorním cez poštu a dohodneme sa, kedy vecičky odošlem.

Platba:
Preferujem platbu na účet vopred, dobierka sa mi zdá zbytočne drahá. Obálky a pod neúčtujem, snažím sa recyklovať iné obaly, takže zásoby sú. Preto platíte len toľko, koľko si účtuje Slovenská pošta.

Veci najradšej posielam druhou triedou doporučene, ale kľudne sa môžeme dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom ak veríte Slovenkej pošte. V prípade, že si ale zvolíte obyčajné poštovné a balík sa stratí, nenesiem za stratu zodpovednosť. Dobierky posielam nerada, sú predražené. Ak však budete trvať iba na dobierke, rada vám vyhoviem. Dobierky vsak posielam len zaujemkyniam, ktore maju dobre hodnotenia od predajcov.

Tovar aj vymieňam, ale iba keď skutočne niečo potrebujem.

Vrátenie tovaru: ak z nejakého dôvodu nebudete spokojní, nebránim sa vráteniu tovaru. Musí však byť v pôvodnom stave, ak sú na ňom visačky tak s visačkami, bez parfému alebo mejkapu od skúšania. V prípade že sa mi vráti vec nepoškodená vám vrátim celú platbu bez poštovného. Peniažky vám pošlem až keď prijmem tovar a skontrolujem ho.

Skúšanie vecí:
Bývam v Nitre a nie je problém dohodnúť sa na odskúšaní obuvi či oblečenia.

Oblečenie:
Veľkú časť roka trávim v Anglicku, kde najradšej nakupujem oblečenie. Predávam tu veci aj za maminu a kamošky, takže občas trvá pár dní kým s nimi odkomunikujem meranie vecí atd.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

141 inzerátov

Aktualizované