Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bánovce nad Bebravou    181     Profil používateľky
Bánovce nad Bebravou    181     Profil používateľky
Ahojte, vitajte v mojom bazáriku! 😊
Nájdete tu veci nosené aj nové (často sme nakúpili popredu a nestihli využiť alebo mne alebo mojim chalanom nesadli) + som vyraďovala oblečenie, ktoré mi len stojí v skrini. Keďže rada nakupujem a chlapci sú navyše narodení každý v inom ročnom období, máme toho oblečenia fakt neskutočne veľa a niektoré veci ani nestíhali poriadne vynosiť.
Snažím sa vždy uvádzať reálny stav vecí, v drvivej väčšine sú veci v dobrom stave na nosenie von (bez hanby medzi ľudí 😁), ak sú na doma/donosenie, vždy to uvediem, aj aké chyby majú. Najdôležitejšie pre mňa je, aby ste VY boli spokojní - s vecičkami, aj s celým nákupom.

Ceny som sa snažila dať primerané a nie prehnané - samozrejme, môže sa ľahko stať, že aj tak sa Vám nebudú pozdávať - pokojne napíšte, nejako sa dohodneme. :-)

Ak Vás niečo zaujme a hľadáte toho viac, napíšte, čo zháňate, strašne veľa vecí nemám ešte nafotených, je možné, že sa tá hľadana vec u nás nájde. ;-)

Ceny sú uvedené bez poštovného. (Pokiaľ nie je uvedené priamo v inzeráte inak.) Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty.
Balíček posielam po pripísaní peňazí na účet, obyčajne na žiadosť kupujúceho a na jeho vlastnú zodpovednosť. Na dobierku nezasielam.
NEVYMIEŇAM.

NEMERIAM. Bohužiaľ som sa rozhodla prestať merať oblečenie, nakoľko nestíham (a hlavne nemám kedy merať bodynká, tenké overaly a tenké bavlnené nohavice, ktorých mám milión a v 10 rôznych krabiciach 🙈), všetky veci sedia na veľkosť, aká je uvedená v inzeráte, aj keď je na štítku uvedená iná veľkosť, dám ju vždy sem do kategórie, na ktorú veľkosť reálne sedí.
Na poštu chodím 1x, max.2x do týždňa, častejšie nestíham.
Ďakujem za pochopenie.

Prajem príjemné nakupovanie! :-)
Zobraz celé podmienky
sannussi: Milé kupujúce, mrzí ma to, ale kvôli chorobe nezaručujem odoslanie balíčkov ihneď. Ďakujem za pochopenie!
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

280 inzerátov

Aktualizované