Košice - Ťahanovce    8     Profil používateľky
Košice - Ťahanovce    8     Profil používateľky
Z V Ý H O D N E N I E C I E N ! ! !

zľava 15% pri kúpe 5 kusov , 20% pri kúpe 10 kusov a 30% pri kúpe 20 a viac kusov, na detský sortiment hračiek, oblečenia a obuvi (nevzťahuje sa na balíky oblečenia alebo hračiek a jednorázové plienky), zľava sa nevzťahuje ani na poštovné. Pri tehu oblečení a potrebách pre maminy platí zľava 15% pri kúpe 3 kusov, 25% pri kúpe 7 a viac kusov, z kategórie oblečenia a potrieb. A pri knihách zľava 15% pri kúpe 3 kusov a 25% pri kúpe 6 a viac kusov.

!ceny sú uvedené pred zvýhodnením, príklad výpočet -15% ako *cenax0,85=výsledok*

!! Extra zvýhodnenie je uvedené v ozname, ak sa tam nenachádza výška zľavy, tak je rovná 0 a platí iba zľava na kúpu viacerých kusov.

!!!Pre extra zvýhodnenie cien platí, že sa uplatní najprv extra zľava a až následne sa z výsledku odpočíta zľava pri kúpe viacerých kusov, príklad výpočtu cena v inzeráte -10% extra zvýhodnenia a následnej zľavy za počet kúpených kusov -15%(5ks) ako **cenax0,90=extracenax0,85=výsledok**

Veci, ktoré D A R U J E M môžu byť staršie, s nejakým fliačikom, či dierkou. Určite nepremeriavam a treba ešte pripočítať poštovné.

Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika.

1. Vecičky NEPREMERIAVAM, z časového ohľadu, vecičky nemám poruke a niekedy som rada, že vôbec nájdem vec, o ktorú niekto prejavil záujem a zaplatil za ňu.

2. Balíčky posielam po pripísaní sumy na môj účet SK80 5600 0000 0056 5803 6002. Na platbu čakám obvykle 3 dni, pokiaľ chcete tovar podržať dlhšie z finančných dôvodov, treba mi to napísať. Ak sa neozvete, posúvam veci ďalej.

3. Na dobierku neposielam! (jedine po uhradení poštovného s doberečným na účet a zvyšok na dobierku, alebo po zaplatení polovice sumy a zvyšok s poštovným a doberečným na dobierku). Pri priamom vklade na účet v banke prosím prirátajte k sume + 2,50€ !

4. Poštovné účtujem podľa váhy balíka a podľa aktuálnych taríf SP. Je to na Vás, či pôjde o obyčajné poštovné, alebo doporučené!

5. Účtujem aj balné vo výške 0,20 € pri listovej zásielke a 0,30 € pri balíkoch.

6. Veci NEVYMIEŇAM !!!

7. Pri odbere viacerých vecí (5 a viac, 10 a viac) možná dohoda na cene.

8. Možný aj osobný odber v KE, v prípade cien s poštovným bude pri osobnom odbere cena poštovného odrátaná.

Verím, že budete s vecičkami spokojné. :)
Želám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
saskarastik: PREDAJ POZASTAVENÝ do odvolania !!!
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované 
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát