Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Žilina    10     Profil používateľky
Milé maminky,
som rada, že Vás zaujalo niečo v mojom bazáriku :). Nie vždy stíham ponúkané vecičky premerať, ale pokiaľ sa uvádzaná veľkosť nezhoduje s realitou, vždy uvádzam, aj pokiaľ sa farba nezhoduje s foto, ale ak by ste chceli ešte pre istotu premerať, alebo vedieť niečo viac, kľudne sa spýtajte. Po premeraní, či zodpovedaní otázok mi prosím dajte vedieť aj v prípade, že Vám daná vec nevyhovuje, alebo ste si kúpu rozmysleli, nech ju môžem posunúť ďalej. Inzerujem aj na iných stránkach, preto sa môže stať, že o danú vecičku prejaví záujem aj niekto pred Vami, a vecička už je zadaná, hoci ju ešte nestihnem pozastaviť, tak so záujmom neotáľajte :).
Pri odbere viac vecí naraz sa vieme dohodnúť aj na nejakej zľave :).
Osobný odber uvítam :), nakoľko si danú vecičku môžte prezrieť osobne a aj ušetríte na poštovnom :).
Balíček zasielam po pripísaní peniažkov na môj účet, ak nemáte prístup na účet, môžte na pošte vypísať poštovú poukážku a poukázať ju na moju adresu. Odosielam čo najskôr od pripísania peniažkov, spravidla do 2 dní. Pri vklade priamo v banke si prosím pripočítajte poplatok 0,50€, tento si banka stiahne automaticky za priamy vklad :(.
Balíčky automaticky posielam doporučene, aby bol doklad o odoslaní. Len na prípadnú výslovnú žiadosť o obyčajné poštovné, som ochotná odoslať aj tak, ale samozrejme na vlastné riziko, v prípade straty balíčka nežiadajte vrátiť peniažky.
O doručení balíčka ma prosím informujte. A ak ste s obchodíkom spokojná, poteší ma pozitívne hodnotenie :).

Teším sa na spoluprácu a verím, že budete s nákupom spokojní.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
miveronika
16. okt 2020
Odporucam 🙂