PLUS    Dunajská Streda    77     Profil používateľky
Dunajská Streda    77     Profil používateľky
Vitajte v mojom bazáriku
NA PONUKY O ZĽAVY NEREAGUJEM
a
NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU

Minimálna objednávka je za 5 € .Ak by niekoho zaujímalo prečo, tak pre toto : ceny som znížila pri väčšine položiek na úplne symbolickú cenu a stretla som sa s tým, že napr. pri pulovri za 1 € chcela kupujúca ešte balenie zdarma do igelitky (sorry, ale nemám toľko igelitiek zdarma, ani lepiacich pások) a ďalší dôvod je, že aj pri objednávke za 1 € musím ísť na poštu, vystáť tam radu - všetko dohromady cca 40 minút. Prepáčte,ale ja si svoj čas aj cením, takže už nebudem chodiť na poštu kvôli 1 €.

Predávam veci celej širšej rodiny, unáhlené kúpy alebo nezničené použité veci. Z toho dôvodu ma nežiadajte napr.o fotku šiat mojej sesternice na mojej postave, keď je rozdiel vo veľkostiach aj 4 čísla....Tovar posielam ihneď po vložení peňazí na môj účet, ktorého číslo pošlem. Na platbu čakám 3 pracovné dni, po ich uplynutí posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi.

Veci posielam doporučene, po dohode aj s obyčajným poštovným, avšak za stratu pri obyčajnom poštovnom neručím - je na riziko kupujúceho.
Na DOBIERKU NEPOSIELAM. Ani osobný odber nie je možný z časových dôvodov.

V uvedenom poštovnom je už o 0,05 - 0,10 € viac ako je samotné poštovné - podľa veľkosti balíka, a to je za plastovú obálku. Nepíšte mi, že to mám dávať do použitých igelitiek... ja nemám čas sa hrať s lepiacimi páskami a hlavne nemám toľko igelitiek - aj za igelitky sa už v súčasnosti v obchodoch platí !

Každú vec si dajte prosím premerať, radšej dvakrát, lebo veci späť neberiem.
Z toho dôvodu sa radšej riaďte mierami ako veľkosťou uvedenou na etikete.

PRAJEM VÁM RADOSŤ Z NÁKUPU A TEŠÍM SA NA VÁS
STOP v mojom obchode !!! : danielka223 , lpolak, ludka303,lubulienkaaa, maminka1986, nika15890
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

453 inzerátov

Aktualizované