Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Šaľa    50     Profil používateľky
Ďakujem pekne že ste zavítali do môjho albumu,čokoľvek sa kľudne opýtajte.Vecičky máme viacmenej ako nové,keďže máme toho veľa nestíhame vynosiť - a rastieme rýchlo :-)možno až veľmi :-))
Po zlých skúsenostiach na dobierku neposielam,tiež peniažky nevraciam v prípade straty,je to na každej z vás,či si priplatíte poistenie balíka,alebo nie v prípade straty. Poštovné nie je zahrnuté v cene.
Snažím sa ceny dať rozumné,avšak ak sa vám zdajú vysoké,treba sa opýtať...Visačky mám často krát odstrihnuté aj pri nových veciach,väčšinou ich hneď odstránim po kúpe...tovar späť neberiem.
Zajednanie predaja považujem až keď si kupujúci vypýta číslo účtu na úhradu,inak ponúkanú vec posuniem ďalšej prípadnej záujemkyni,treba ja keď je 5.-a v poradí.
Prajem príjemné nakupovanie.
SK6331000000003230494708(Sberbank) uvádzam lebo niekedy preklepnem....

Keď sa dostanem k internetu a niečo zháňam pre syna,je tých inzerátov hrozne veľa,na ktoré odpíšem,nakoľko tam trávim veľa času raz za čas,nakoľko žiaľ...nie je každá kategória rozdelená tak,aby sa uľahčilo hľadanie,,,poprosím o pochopenie, nečakajte odpoveď ak aj nemám záujem,nie je možné mi odpovedať na všetky,mám aj iné starosti ....ďakujem .
Tie ktoré si potrpíte na odpoveď za každú cenu hlavne kvôli negatívnom hodnotení,ani nereagujte na môj záujem o váš tovar....
Človek sa tu snaží byť ústretový,niekedy zaplatím za poštovné viac lebo nie vždy sa to odhadnúť,sme omylný,stane sa aj to,že občas prehliadnem nejakú chybu,vadu,alebo zle odmeriam,no bože sme ľudia,ak to niekto z mojich kupujúcich nebude brať na vedomie a nebude jednať slušne tak,ako by si to aj on žiadal v opačnom prípade,nebudem brať ohľad a NEBUDEM reagovať na takéto správy ani v prípade negatívneho hodnotenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
v takomto prípade samozrejme predanú vec vezmem späť .
NA DOBIERKU NIKDY NIKDY VIAC !!!
Poštovné nie je zahrnuté v cene a poslednú dobu chce každá poštu zadarmo,ak sa nedohodneme inak.Ceny sa snažím dať nízke,preto nie je možné za každú cenu mi poskytnúť zľavu...hlavne pri jednej veci....
ďakujem pekne za čas prehrabávaním sa mojimi inzerátmi :-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
zuzinad
23. nov 2020
Ďakujem za pekne vecicky a odporúčam! 😀
kinlly7
4. nov 2020
Odporúčam 👌
kathrinshop
1. nov 2020
Spokojnost 😍