Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Prešov    45     Profil používateľky
Prešov    45     Profil používateľky
Vítame vás na profile Siba re-fashion. Siba re-fashion ponúka nosené (aj nenosené) oblečenie v top stave.
Balíčky posielame Slovenskou poštou do troch pracovných dní od pripísania peniažkov na účet. Náš IBAN SK60 8330 0000 0021 0186 0391.
Budujeme na princípoch udržNemám. Len teraz som si objednávala. A keď som dokončila objednávku, tak mi vygenerovalo 20% zľavu pre kamarátku. Tak som to rozposlala, koho som si myslela, že by to mohlo zaujímať.ateľnej a férovej módy. Každý kúsok vyberáme zodpovedne, precízne a s citom. Každý kúsok je čistučký a voňavučký, vypratý s pridaním dezinfekcie na prádlo. Našim cieľom je dokázať, že žena môže vyzerať krásne a štýlovo a pritom zmýšľať ekologicky a ekonomicky.
Recyklácia a cirkulácia noseného oblečenia pritom predstavuje jeden z najekologickejších spôsobov, ako udržať oblečenie čo najdlhšie pri živote a neprodukovať zbytočne nové.
Na projekt Siba re-fashion prirodzene nadväzuje projekt Siba re-creation.
Je to hand made tvorba založená na eco-friendly koncepte. Vecičky pre najmenších, štýlové dekorácie či módne doplnky sú vyrábané z recyklovaných materiálov alebo formou upcyklácie prevažne z vecí, ktoré u nás dostali druhú šancu.
Budeme sa tešiť, ak vás naša ponuka záujme a zároveň podporíte našu planétu.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

647 inzerátov

Aktualizované