Levice    10     Profil používateľky
Potrebujem vypratať šatník 👗určite sa dohodneme ☺️


*Z časových dôvodov momentálne nepremeriavam nakoľko prerábame dom a nie všetky veci mám u seba doma*

Ahojte mamičky aj ne-mamičky:)som rada, že ste nakukli🧐🙂Snažím sa pridať popis vecí , aký je skutočný stav popr. chyby sú odfotené📸Uprednostňujem platbu vopred na účet. Cena a ostatné veci, sú vecou dohody. Tak sa na vás teším:)


Bazárik mám so sestrou...vždy sa dá dohodnúť, posúvame väčšinou veci, ktoré nám zaberajú miesto a už nepotrebujeme a cenu zohľadňujeme k tomu, že je to mamičkovská stránka, nie BIZNIS, takže DOHODA ISTÁ!!!
Ale máme jednu podmienku, pýtajte si
miery, viac foto ale čo určite NIE! je vracať tovar kvôli tomu, že sa mi nepáči, je mi to malé a pod...pokiaľ došlo k tomu, že tovar má poškodenie a ja som si to nevšimla... som ochotná dať finančnú kompenzáciu alebo kompenzáciu iným tovarom ale TOVAR späť NEBERIEM❗preto prosím zvážte kúpu.
Po zlej skúsenosti na DOBIERKU neposielam!!!

*Ďakujem pekne dievčatá ale na teraz iba PREDAJ, nie VÝMENA*

Nežiadajte ma prosím o fotenie na postave, z osobných dôvodov to nerobím a predsa jedny šaty a na dvoch ženách vyzerajú úplne rozdielne.
Otázky typu: Dôvod predaja? :) prosím nie...🤦

Ospravedlňujem sa, ak hneď neodpíšem ...ale mám dve malé deti a nie vždy sa mi dá hneď reagovať...

*Dievčatá prosím 🙏ak si želáte odoslať balíček obyčajnou poštou, preberáte na seba zodpovednosť ☝️odo mňa máte istotu, že balíček bol odoslaný ale čo sa stane ,,v priebehu " odoslania, ja nemám ako zistiť a ani pošta Vám nedá kompenzáciu. Prosím, berte to na zreteľ. Ďakujem 🌷

pre urýchlenie komunikácie moje č. ú. SK2902000000002537127254
účtujem si +0,10e za balné, ďakujem
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

252 inzerátov

Aktualizované