PLUS    Košice - Staré Mesto    11     Profil používateľky
Košice - Staré Mesto    11     Profil používateľky
Ahoj milé mamičky aj nemamičky, ktore ste objavili čaro a výhody nakupovania cez koníka! Som rada, že ste ku mne nazreli. Snažím sa pravidelne triediť svoje veci a nechcem to len tak vyhodiť. Mám veľa veci, ktore som si kupila, ale nikdy neobliekla, alebo oblečených párkrát a teda ešte môžu byť užitočné pre inú kočku. Veci, ktoré sú poškodené, nepredávam, ale vyhadzujem, alebo to detailne popíšem a dám symbolicku cenu.

Nedávam negatívne hodnotenia, ked sa mi niekto zabudne ozvať, alebo napísať, že vec už nechce. Načo robiť niekomu zbytočné problémy.

Vecičky sa snažím v inzerátoch dobre opísať, aj nafotiť. Rada zodpoviem vaše otázky, ak náhodou nahodím inzerát a nemám čas to vtedy premerať. Veci spät neberiem.
Uprednostňujem platbu vopred na môj účet - rýchlejšie, lacnejšie a pohodlnejšie pre obe strany. Ak ale nie je možnosť poslať mi peniažky na účet, dá sa dohodnúť aj na dobierke, predsa len, nie každý musí mať I-banking. Ale preto potrebujem vidieť pár pozitívnych hodnotení kupujúcej.

Poštovné je podľa tarif Slovenskej pošty. Odporučam vam spôsob zaslania doporučene, je to istejšie.

Nemám problém zaslať ľahšie veci aj ako obyčajný list. Ale preberáte na seba riziko, pretože ak sa stratí, mne na pošte nedajú žiadny doklad. Doteraz som všetky vyplatené balíky poctivo poslala. Ani by mi nedalo nechať si peniaze a oklamať druhú stranu. Ale ak balík išiel na vaše želanie obyčajne a nedocestuje, ja ho neviem dohľadať, lebo nemám podacie číslo. A neobviňujte ma prosím, že som ho neposlala. Takéto prípady ma veľmi mrzia, ale ja tie balíky osobne nedoručujem a nenesiem zodpovednosť za kuriérov pošty.

Zatiaľ majú so mnou ľudia len dobré skúsenosti, aspoň to vidieť v hodnoteniach. Snažím sa, aby aj druhá strana bola spokojná. Prajem vam prijemne prezeranie!

P.S. VýMENY NEROBíM!
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

10 inzerátov

Aktualizované