Bratislava - Karlova Ves    1     Profil používateľky
Bratislava - Karlova Ves    1     Profil používateľky
Milé mamičky, vítam Vás v mojom bazáriku😊 Začínam s predajom vecičiek, ktoré nám zostali v skriniach😊 Budem sa tešiť, ak si niečo u mňa vyberiete a dáte mi na začiatok aj hodnotenie😊 Ide o vecičky väčšinou málo nosené alebo nenosené ale hlavne kvalitné a značkové😊. Mali sme toho veľmi veľa a nestíhame nosiť. Viditeľne nosené vecičky tu nepredávam. Verím, že budete spokojné s nákupom a KÚPU NEOĽUTUJETE. Vecičky sú vhodné aj ako darček. Miery mám odfotené, preto klikajte prosím na ďalšie fotky.

IBAN - SK5111000000002931120851 - Prosím, pre ľahšiu identifikáciu platby, uveďte do poznámky detail tovaru alebo vaše priezvisko.

Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné si platí záujemca podľa taríf slov. pošty. Veci posielam po pripísaní peniažkov na účet. Posielam doporučene 1.tr. al. 2.tr. Obyčaj. poštovným pošlem len na Vašu vlastnú zodpovednosť. Na dobierku neposielam, vecičky neberiem späť, ani NEVYMIEŇAM a NEVYJEDNÁVAM s kupujúcou. Príjemne nakupovanie prajem :)

Prosím vezmite na vedomie, že ak kupujúca prejaví záujem o danú vec a neozve sa do 24 hodín, automaticky POSÚVAM tovar nasledujúcej serióznejšej záujemkyni! Uprednostním kupujúcu, ktorá napíše jednoznačne BERIEM! OTÁZKY rôzneho typu nepovažujem za záujem. Ak si vypýtate poklady k platbe, potvrdenie o úhrade tiež čakám len do 24 hodín.
Zobraz celé podmienky
sofi122010: TOP STAV - žiadne obnosené veci. Poprosím Vás otvorte si fotku s priloženými mierami. Nepremeriavam dodatočne.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

91 inzerátov

Aktualizované