Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Liptovský Mikuláš    12     Profil používateľky
Liptovský Mikuláš    12     Profil používateľky
O VÝMENU NEMÁM ZÁUJEM !!!!!!!!!!!! Vitajte! Teší ma, že Vás moje veci zaujali, všetky sú originály, mnohé nenosené, alebo len minimálne, mám toho veľa :) Stav sa snažím opísať čo najreálnejšie. Veci sú po mne, alebo po mojich deťoch. Píšte, pýtajte sa, premeriam, veci späť NEBERIEM!!!
Prosím píšte, len ak máte vážny záujem, ceny sú viac menej pevné, ak zoberiete viac kusov, vieme sa dohodnúť. Poštovné nie je zahrnuté v cene, posielam doporučene 2. triedou....2 eur/do 500gr/ , nad 500gr. doporučene balík na poštu 2,70 eur, poistený balík 3,50 eur,obyčajne posielam na vlastnú zodpovednosť !!!!.....1,10 eur / cenník presne podľa slov.pošty , balné neúčtujem !!! po pripísaní peňazí na účet. Ak chcete tovar poistiť, dajte mi to prosím vedieť. NA PLATBU čakám 3 prac.dni/ pokiaľ sa nedohodneme inak / potom posúvam ďalšej záujemkyni.........
Na dobierku neposielam !!! Ak máte o vec záujem, prosím KOMUNIKUJTE, ináč posúvam vec ďalšiemu záujemcovi. Prosím nepíšte, či je vec voľná a potom sa už neozvete, všetky veci sú aktuálne, ak nie,pozastavím inzerát.........Ďakujem za pochopenie :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

70 inzerátov

Aktualizované