Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
    6     Profil používateľky
Milé mamičky, ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. Veci, ktoré ponúkam sú po mojich deťoch, alebo po mne. Sú nosené aj nenosené, ale v dobrom stave, snažím sa ich čo najlepšie popísať. Ak potrebujete nejakú vec presnejšie premerať stačí napísať. V prípade potreby tovar rezervujem do 24hod, na platbu čakám maximálne 3 dni, na dobierku neposielam.

Uprednostňujem vždy toho, kto prvý zareaguje. Otázky k ponúkanému tovaru veľmi rada zodpoviem, ale v tom prípade si vyhradzujem právo uprednostniť iného, rýchlejšie reagujúceho záujemcu.
Porosim tych ktori ma oslovia a nemaju zaujem tak nech napisu ze nie je zaujem ...nemusite po osloveni hned kupovat ale ked uz premeram a odpoviem na otazky tak ocakavam ze aspon odpise nemam zaujem dakujem

Tovar späť neberiem, preto ak máte dáke otázky pytajte sa,aby neprislo k nedorozumeniu,- sme predsa na bazari, predavam pouzite veci, ktoré my už nepotrebujeme, alebo sú nám malé. veci sú bez bez fľakov, dier a poškodení./ak náhodou pri kontrole niečo nájdem tak na to upozorním/.
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/obchodovanie-v-bazari/

Tovar pošlem po pripísaní peňazí na účet, do správy pre príjmateľa uveďte prosím priezvisko na ktoré bude balík posielaný a tovar za ktorý platíte,pre jednoduchšiu identifikáciu platby. Po odoslaní balíka vás informujem, pokiaľ sa mi neozvete do siedmych dní, že balíček prišiel v poriadku, považujem tento obchodík za uzavretý. Teda je vo vašom záujme aby ste sa ozvali, aby som v prípade straty mohla na pošte uplatniť reklamáciu, čo však je zdlhavá záležitosť.

Tovar zasielam vzdy v pondelok. Minimálna výška objednávky je 3eur, ku každej objednávke si prosím pripočítajte poštovné, ktoré je podľa taríf slovenskej pošty. Pri zasielaní tovaru obyčajnou zásielkou, za prípadnú stratu tovaru neručím.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát