Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Krásno nad Kysucou (okres Čadca)    62     Profil používateľky
Krásno nad Kysucou (okres Čadca)    62     Profil používateľky
Pekný deň,

Odpovedám tak rýchlo, ako mi to okolností dovoľujú, môže to chvíľu trvať 😉

1. Uprednostňujem platbu na účet, samozrejme osobný odber je vítaný a rovnako viem po dohode zaslať aj na dobierku.

2. Tovar po vzájomnej dohode rezervujem na týždeň, alebo dlhšie, ako potrebujete, treba dať však vedieť, že máte záujem o rezerváciu, inak tovar posúvam ďalšiemu záujemcovi.

3. Viem počkať aj do výplatky, len treba dať vedieť.

4. K tovaru účtujem poštovné podľa taríf SP. Balné neúčtujem ;-)

5. Tovar nevymieňam, prosím neponúkajte mi výmenu, nemám o výmenu záujem.

6. Ak Vás niečo zaujíma, pýtajte sa. Stav sa snažím vždy pravdivo popísať a čo najlepšie nafotiť. Ak sa stane, že som niečo priehladla (predsa len fotím väčšinou večer) samozrejme, že vždy sa vieme dohodnúť.

7. Na otázky typu: je to skutočne nové, a prečo to nemá visačku, skutočne ste to neprali, a môžete mi poslať fotku keď to malo Vaše dieťa oblečené a pod., neodpovedam. Prosím, také veci predsa neziadate ani v obchode. Svoj čas si veľmi vážim a dokážem ho využiť inak.

8. Nakolko postu mame vzdialenu par kilometrov a mám veľmi malé deticky, na poštu nechodím každý deň, ak potrebujete niečo urgentne, píšte mi to vopred, aby som sa vedela vyjadriť, či sa mi bude dať v konkretny den ísť na poštu alebo nie.

9. Prosím Vás, ak sa niečo pýtate, dávate si to premerať z každej strany a nakoniec to nechcete, napíšte to, je to slušné. Ďakujem.

10. Všetko sa snažím zabaliť čo najlepšie, považujem za zbytočné písať mi, aby som zásielku poriadne zabalila, nakoľko je to úplne samozrejmé.

Prajem Vám príjemné nakupovanie.

Mony
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

29 inzerátov

Aktualizované