Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Košice - Sídlisko KVP    29     Profil používateľky
Košice - Sídlisko KVP    29     Profil používateľky
Ahojte koníčkarky (maminky či nemaminky)! Som rada, že ste nakukli do môjho bazáriku :-) Všetky inzeráty sú AKTUÁLNE pokiaľ inzerát nie je pozastavený! Vecičky, ktoré ponúkam sú buď nové alebo nosené mnou minimálne keďže sa už ledva vmestím do skríň, veľa a rada nakupujem musím to prerieďovať, veci sú vo výbornom stave, väčšinou kupované v zahraničí alebo cez internetové portály, na všetky chybičky a nedostatky sa snažím upozorniť, vecičky zasielam vyprané a zabalené tak, aby nedošlo k poškodeniu. V ponuke mám aj drahšie kúsky, za ktorých originalitu ručím! Na cenách sa pri odbere viacerých kusov viem dohodnúť, ale už sa mi stalo, že pani/slečna tu na koníku odo mňa pýtala tričko, ktoré som ponúkala za 2 eur - vrátane dobierky za 2,60 eur na takéto správy z princípu neodpovedám... Tovar s5 neberiem ( ak sa vám nepáči farba, prípadne vám je niečo malé alebo veľké) nie som kamenná predajňa -tak sa radšej pýtajte. Rada oblečenie premeriam, prípadne odpoviem na všetky Vaše otázky, viem zaslať aj fotky na postave, ak Vám vecičky premeriam a aj zašlem fotky, budte také dobré a zašlite mi prosím odpoveď či tovar beriete alebo nie. Na odpoveď čakám 24 hod. potom tovar posúvam ďalej.K uvedeným cenám ešte treba prirátať poštovné, cena poštovného - podľa taríf Slovenskej pošty ak sa nedohodneme inak pri viacerých kusoch. Balíčky posielam po pripísaní platby na môj účet, na dobierku posielam len registrovaným užívateľkám s pozitívnymi hodnoteniami, kedže som už bola viac x oklamaná. Najradšej balíčky zasielam doporučene, vtedy mám doklad o zaslaní balíka a nehrozí strata. Cena doporučenej zásielky je 1,70. Viem sa dohodnúť aj na zaslaní 1. triedou či kuriérom. Obyčajne zasielam balíčky len na vlastnú zodpovednosť, za stratu takejto zásielky nezodpovedám a neručím!
O výmenu NEMÁM ZÁUJEM!! Po veľmi zlých skúsenostiach, kedy mi tovar - vraj zaslaný ,,doporučene " bez podacieho čísla absolutne neprišiel, alebo mi došla stará, smradľavá, roztrhaná haraburda. Napriek tomu mi stále chodia správy od niektorých koničkáriek, či tovar nevymením, na takéto správy už žiaľ z časového hľadiska neodpovedám.
Teším sa na vzájomnú spoluprácu :)))
*****Vzhľadom na to, že sa niektorým koničkárkam moje veci v bazáriku páčia natoľko, že si objednajú balíčky aj nad 50 eur. Je poštovné pre ne už v cene nakoľko su balíčky aj nad kg poštovné uhradím sama - doporučene. Kedže mi pomáhate preriediť skrine za čo Vám aj ďakujem.****
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
zuzanajg
12. nov 2020
vsetko ok, odporucam
ivka244
5. nov 2020
Odporúčam 👍 a ďakujem za milý darček 🤗❣️
stanca39
22. okt 2020
Odporučam 🙂
pvic
14. okt 2020
rýchla a milá komunikácia, krásny tovar, odporúčam 🙂
anyka2110
12. okt 2020
Mamicku vrelo odporucam! Dakujem 😉
brcka1301
11. okt 2020
Veľmi pekne ďakujem za obchodik, určite odporúčam 😊
minitina
3. okt 2020
Som veľmi spokojná, rada odporúčam 🙂
katarynas
27. sep 2020
Vsetk o super. Veľmi milá a ochotná predávajúca. Topánky krasne. Predávajúcu Vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem. Kaťa
januko
8. sep 2020
Odporúčam ... Značkový tovar za rozumnú cenu 👍🙂
adamin
29. aug 2020
Ďakujem pekne za obchodik a teším sa aj nabudúce 😁 😁 😁 😁 😁