Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Prešov    8     Profil používateľky
Ahojte milé mamičky aj nemamičky :)
som nesmierne rada, že ste nahliadli do môjho albumu. Prosím, prečítajte si podmienky, aby nenastalo nedorozumenie.
VECI NEPREMERIAVAM! Velkosti su vsade uvedene tak, ako su uvedene na oblecku. Ak si objednávate cez eshopy oblečenie, tiež vám ich nikto nepremeriava...Vysvetlenie nižšie...

Môj IBAN: SK07 1100 0000 0029 3408 7030
Čo sa týka pošty, aktuálne uorednostňujem posielanie balíkov cez zásielkovňu za 2 eurá lebo nie som ochotná stáť 45 minút na pošte, keďže mám dieťa a aj dosť povinností, je to pre mňa veľká strata času. Zásielkovňou vám pošlem vecičky na najbližšie možné miesto k vášmu bydlisku. Príde vám aj sms o balíčku.

V prvom rade Vás prosím o pochopenie, keďže som na materskej dovolenke a popritom ešte aj pracujem každé poobedie denne do 18:00 - žiaľ nemôžem odpovedať obratom na správy a niekedy mi to aj trvá ;-). Veci, ktoré ponúkam, sú väčšinou dievčenské po našej dcére (veľmi málo nosené) alebo chlapčenské po synovi, ponúkam len veci, ktoré sú vo výbornom stave, takže sa nemusíte obávať. Všetko je v skvelom stave, prevažne značkové veci, vždy pekne vypraté, voňavé, vyžehlené. Ak je nejaká chybička-samozrejme na ňu upozorním. Snažím sa každú vec opísať do detailov, podať čo najpresnejšie info. Veľa času a ani priestor na meranie vecí nemám, veci mám uložené vo vákuových sáčkoch inde ako doma, chodím pre ne až keď mi nabehnú peniažky. Tovar posielam po úhrade na účet a nie obratom, ale ako mi čas a okolnosti dovolia. Ceny sú uvedené bez poštovného, je potrebné si k sume prirátať aj sumu podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. Je možné využiť aj kuriérske spoločnosti, s ktorými mám zmluvu (Remax, DPD, Zásielkovňa) a na druhý deň máte vecičky doma. V prípade že ste z Prešova a okolia, je možné si vecičky prevziať aj osobne. V prípade, že nám viac záujemkýň o veci, počkám max dva dni na vyjadrenie. Na cene sa viem dohodnúť ak beriete viacero vecičiek, pretože ceny, ktoré uvádzam, sú vzhľadom k ich bezchybnému stavu dosť nízke.
Dúfam, že budeme obojstranne spokojné :) Prajem príjemné nakupovanie. :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

80 inzerátov

Aktualizované