Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Snina    0     Profil používateľky
Milé mamičky a nemamičky, ďakujem Vám za nakuknutie do môjho bazárika, veci ktoré predávam sú nosené mnou, prípadne mojimi najbližšími. Opisujem pravdivý stav vecí, pokiaľ sú nejako poškodené snažím sa to čo najdetailnejšie nafotiť a opísať.Na cene sa vieme dohodnúť, nebojte sa ma na to opýtať. Poštovné je podľa taríf SP. Posielam čo najskôr po nabehnutí peniažkov na účet. Prajem príjemné nakupy :)
IBAN: SK 86 0900 0000 0051 4610 9482 V zmätku okolo Covidu 19 nezabúdajte, že zajtra začína nové pravidlo Facebooku, ktoré hovorí, že vaše fotografie môžu byť použité. Nezabudnite, že dnes je termín!!! Môže byť použitý v žalobách proti vám. Všetko, čo ste kedy uverejnili, bude od dnes verejné - aj vymazané správy. Jednoduchá kópia a príspevok nestojí nič, lepšie sa báť ako vystrašiť.
NEDOVOĽUJEM subjektom Facebooku ani Facebooku, aby používali moje fotografie, informácie, správy ani príspevky z mojej minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Toto vyhlásenie bude informovať Facebook, že na tomto účte a / alebo obsahu je prísne zakázané verejne propagovať proti mne. kopírujte, zdieľajte alebo prijmite akékoľvek iné opatrenie. Obsahom profilu sú súkromné a dôverné informácie. Porušenie môjho súkromia je právoplatne potrestané.
POZNÁMKA: ′′ Facebook ′′ je dnes verejná jednotka. Každý člen by mal uverejniť takúto správu.
Ak chcete, môžete skopírovať a vložiť túto verziu. Ak aspoň raz nezverejníte vyhlásenie, potichu umožníte svojim fotkám používať a informácie v aktualizáciách vášho profilu. Nie ′′ zdieľanie "! ale ′′ kópia + vlož "!
Ich nový algoritmus vyberá tých istých pár ľudí - asi 25-ktorí čítajú vaše príspevky
V dôsledku toho:
Držte prst dole kdekoľvek v príspevku a objaví sa ′′ kópia Kliknite na ′′ kópiu ". Potom prejdite na svoju stránku, začnite nový príspevok a vložte prst kamkoľvek do prázdneho poľa. Vložka sa objaví a klikne na ňu.
Toto sa dostane okolo systému.
Nedovolím Facebooku zdieľať čokoľvek, čo som zverejnil na ich webovej stránke. FOTKY, CENTRÁL ALEBO MINULOSŤ, PRÍSPEVKY, TELEFÓNNE ČÍSLA ALEBO E-MAILY... Absolútne nič sa nedá použiť v akejkoľvek forme bez môjho písomného povolenia a slovného obsahu.
Nedovolím to.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
patleva
2. sep 2021
Milá a ústretová predávajúca určite odporúčam 🌼🍀⭐