Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Stará Turá (okres Nové Mesto nad Váhom)    47     Profil používateľky
Stará Turá (okres Nové Mesto nad Váhom)    47     Profil používateľky
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazáru. Dúfam, že sa vám tu bude páčiť a nájdete si to, čo potrebujete.

Pozor! ZMENA!
Spojila som bazárik a e-shop do jedného profilu, preto si prosím pozorne prečítajte podmienky predaja pre jednotlivé veci!

E-shop:
Predávam nové veci prevažne od slovenského dodávateľa Antony, menej vecí aj od iných dodávateľov. Väčšina vecí nie je skladom priamo u nás, ale u dodávateľa na sklade, preto je približná doba doručenia 3 až 5 dní. V prípade vecí, na ktoré sa ešte pridáva meno dieťatka, je dodanie 8-10 dní, lebo veci idú ešte do výroby, kde je dopísané meno, ktoré ste si vybrali. Veci, ktoré sú skladom, odosielame ihneď po prijatí platby na náš účet. Poštovné: Sú 3 možnosti: doporučene-malý balíček 1,95€, veľký balíček 3€ (dodanie na poštu). Príplatok za dobierku je 0,80€, podmienkou pre dobierku je prevzatie do 5 dní, potom sa balíček vracia späť, pričom v prípade neprevzatia balíčka mám právo od vás žiadať uhradenie poštovného! Firemný účet je vedený vo Fio.

Bazár:
Vecičky na predaj sú vždy vyprané a vyžehlené, topánočky umyté. Nízke ceny vecičiek sú z dôvodu, že nemám kde vecičky skladovať, kvalita vecičiek sa tým neznižuje a ak by sa tak stalo, tak to všetko bude uvedené v popise k jednotlivým veciam! Najradšej mám platbu na účet vopred. Po pripísaní platby na účet, balíčky čo najskôr posielam, pokiaľ možno ešte v ten istý deň. Poštovné si rátam podľa taríf Slovenskej pošty! Pri osobnom prebratí sa poštovné neplatí. Na dobierku posielam len registrovaným členom MK s kladnými hodnoteniami, v tomto prípade máte na vyzdvihnutie balíčka len 5 dní, inak mi pošta vracia balíček naspäť! Dávam prednosť doporučenej pošte, ale ak si predsa len budete želať zaslanie vecí ako obyčajný list 2. triedy, som ochotná vyhovieť vám, ale v prípade straty listu (chybou Slovenskej pošty), uhradenú platbu za veci nevraciam späť!!!!! Sumy poštovného, ktoré u mňa kupujúce najčastejšie využívajú, sú dve a to 1,10€, ak ide o oblečenie alebo 2,30€, ak sa jedná o topánky! Súkromný účet je vedený v Raiffeisen banke. Bazárové vecičky sú používané, čomu zodpovedá aj stav veci, ak napíšem dobrý stav, môže mať vecička žmolky alebo malý fliačik, ale zvyčajne bez poškodení, nie je roztrhaná ani inak poškodená. Zvyčajne sa snažím všetko poctivo popísať, ale môže sa stať, že niečo prehliadnem, tiež som len človek. V prípade nespokojnosti viem riešiť reklamáciu, výmenu veci, vrátenie peňazí, resp. akokoľvek sa dohodneme.

Všeobecné informácie
V prípade ak nemáte účet, môžete mi poslať peniaze šekom alebo vložiť na môj účet v banke. V prípade vkladu si treba prirátať sumu 0,70 €, ktorý sa za takýto úkon bežne účtuje. Medzibankové prevody môžu trvať 2-4 dni, s čím treba rátať a neobjednávať si vecičky na poslednú chvíľu! Vystavujete sa tak riziku, že vám vecička nepríde načas. V prípade väčších vecí (bugynka, vanička a pod.) je vhodnejší osobný odber, nakoľko by ste veľa platili za poštovné! Ak si odo mňa vyberiete viac vecí, treba mi to napísať k niektorej vybranej veci, nakoľko je pre mňa, aj pre vás výhodnejšie, ak sa to pošle v jednom balíku.

Výmena
Nové a drahšie veci (nad 10€) nevymieňam. Dohadovanie na cene (najmä ak pýtate dať dole aj 3€) alebo žobranie neberiem do úvahy!

Ochrana osobných údajov:
Vaše osobné údaje spracúvam len pre účely:
- vystavenia dokladu o kúpe: faktúry, kúpno-predajnej zmluvy
- odoslania tovaru
- reklamácie
- opätovného nákupu tovaru
Rozhodne neposkytujem vaše osobné údaje tretím osobám!
Zobraz celé podmienky
suesy: Pri nákupe nad 10€ poštovné zdarma!
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

65 inzerátov

Aktualizované