Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Liptovský Mikuláš    5     Profil používateľky
Liptovský Mikuláš    5     Profil používateľky
Dobrý deň, ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazáru.
Ponúkam veci prevažne po sebe a svojich deťoch (dievca a chlapec), výnimočne niečo po mame ci manzelovi, väčšinou veľmi málo používané alebo vôbec. Detske viac nosene veci posuvam v ramci rodiny,okrem obuvi. O každej veci uvádzam pravdivý a aktuálny stav, prípadné chyby fotím a spomínam. Veci ponúkam čisté, určite nie s viditeľnými nečistotami, pokiaľ sa dajú odstrániť (zakupila som tu par veci aj s necistotami-napr.aj podrazky topanok este zo skalkami...)
Ak vás niečo zaujme a nemáte možno dostatok financií, navrhnite výmenu, ak si niečo vyberiem, kľudne vymením. Je to ekologickejšie aj ekonomickejšie veľakrát...Inzeráty sú platné do vymazania. Ak je o niečo záujem, píšte aj keď cena nevyhovuje, možno sa dohodneme (záleží od konkrétnej veci a predstava o sume). Uvádzam pokiaľ je cena vrátane poštovného (obyčajne alebo doporučene, neposielam na dobierku), inak treba pripocitat postovne. Pri osobnom odbere viem cenu znížiť.
Pre viac info neváhajte napísať,vždy odpíšem. Väčšinu balíkov som poslala ako obyč.zásielku 2.triedou a všetky dorazili, takže toľko obáv o nezaslaní netreba myslím mať, tak ako je to tu "populárne". Považujem za ZÁKLAD: od kupujucej osoby-info o úhrade; info ak si rozmyslím kúpu už po požiadaní platob.údajov. Z mojej strany-info o prijatí peňaž.prostriedkov, potvrdenie odoslania zásielky (väčšinou sa snažím poslať ešte v deň ako nabehnú prašule, ak nestíham, informujem kupujúcu predom.)
Zobraz celé podmienky
sunmartina: aktualne mam obmedzeny pristup na internet, prosim o zhovievavost
Zobraziť hodnotenia:
bobacik_29
28. jún 2020
Milá predávajúca odporúčam tovar sedel podľa popisu v inzeráte spokojnosť 😊