Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Prešov    7     Profil používateľky
Prešov    7     Profil používateľky
Ahojte :-)

* Nevymieňam, nehnevajte sa, nebudem už odpisovať ani na také správy. :-) a ani na také, že dalo by sa vrátane pošty? A najlepšie doporučene. Viem sa dohodnúť aj na cene, zaplatiť poštovné, ale len pri niektorých veciach a vtedy to sama navrhnem, nereagujem už na spravy ohľadom 8 euroveho overalu alebo 5 eurových topánok či môže byť cena vrátane pošty.

* Veci predávam po mne a po mojej dcére a v súvislosti s tým chcem povedať , že na väčšine detských veci (na stitkoch zvnútra) je fixou na textil napísané malickej meno, kvôli škôlke, čo sme museli mat označené. Ak viem, ktoré hneď to píšem aj k inzeratu, no niekedy mám pofotene veci a postupne ich tu pridávam tak mi nenapadne či pri danej veci je tiež to meno či nie, preto to píšem aj tu, dúfam že všetci čítate podmienky 😃 aby nedošlo k nedorozumeniam , možno že by to niekomu vadilo 🙂

* Občas sa nájde na veciach nejaká vada, snažím sa všetko opísať do inzerátu a tiež pofotiť ak je nejaké poškodenie, prispôsobím tomu aj cenu takej veci. Nikdy by som si nedovolila klamať o stave vecí alebo VEDOME poslať poškodený tovar bez toho , aby som vás na stav upozornila.

* Tovar pošlem po pripísaní peňazí na účet. Obyčajné poštovné je na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedám za prípadnú stratu balíka, aj keď sa mi ešte nikdy naozaj nikdy nestalo, že by niekomu neprišiel alebo sa stratil balík posielaný odomňa obyčajne. Na dobierku neposielam, vážim si každé euro a je mi naozaj ľúto platiť poštovné navyše za neprebraté dobierky.

* Budem vďačná aj za hodnotenie ak budete s nákupom spokojné :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát