Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Dunajská Lužná (okres Senec)    71     Profil používateľky
Dunajská Lužná (okres Senec)    71     Profil používateľky
Milé, maminky som rada, že ste nakukli do môjho bazáriku. Ak máte akékoľvek otázky, kľudne sa pýtajte.
V prvom rade, nikoho nenútim nič kupovať, ani nikoho neotravujem so žiadosťami o výmenu. Takže opakujem ešte raz O VÝMENU ZÁUJEM NEMÁM a správy tohto typu automaticky mažem, ani na ne NEODPOVEDÁM! Ak niečo chcem, sama sa na inzerát ozvem a kúpim si to. ;]]

Ďakujem, že ste si vybrali niečo z môjho bazárika. Ceny sú bez poštovného a účtujem ich podľa taríf SP a o poštovnom sa nezjednávam, neplatíte ho mne, ale pošte. Ak si kúpite viac vecí, je možná zľava, ale nie tak že chcete niečo za 3 eurá a pýtate sa, či je cena vrátane poštovného.

Baliky posielam doporucene, obycajnym postovnym na zodpovednost nakupujuceho.

Na požiadanie veci premeriam, ale iba drahšie veci. Nemeriam veci do 4 eur!!! Denne mi príde tak 5-6 žiadostí o premeranie a väčšinou sa mamičkám po premeraní ani neuráči odpovedať, preto veci, ktoré predávam za pár drobných a kde písaná veľkosť aj zodpovedá veku merať nebudem, nie som ochotná celý deň behať s metrom v ruke. :}

Veci späť neberiem, preto sa pýtajte skôr ako kúpite. Dotaz na rozmery nepovažujem za záväznú objednávku a ak sa len informujete alebo pýtate na rozmery, vec predám tomu, kto skôr uhradí. Na platbu čakám max. 3 prac. dni, ak sa inak nedohodneme. V prípade, že mi potvrdíte záväzný záujem, ja vám pošlem podklady k platbe a bezdôvodne sa viac neozvete, budem dávať negatívne hodnotenie!

Neklikajte mi na veci, kde mám písané darujem k objednávke. Tieto veci darujem len tomu, kto si u mňa niečo objedná.

PS: Mamičky, o výmenu nemám záujem! Na vaše ponuky nebudem reagovať, automaticky ich mažem, berte to na vedomie. Keď niečo chcem, kúpim si to sama a nikoho ani so žiadosťami o výmenu neotravujem.

Osobný odber v zásade neumožňujem, ale v prípade kočíka naopak je osobný odber skôr nutný a žiadúci.
Ďakujem za pochopenie. :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát