Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Košice - Západ    2     Profil používateľky
Košice - Západ    2     Profil používateľky
Milé maminky.
Ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. Všetky veci, ktoré ponúkam, sa snažím opísať tak, ako vyzerajú v skutočnom stave. Ak majú nejaké chyby, upozorňujem. Môže sa však stať, že pri zadávaní inzerátu si nevšimnem chybu, preto ak niekto prejaví záujem, danú vec ešte raz skontrolujem a na chybu dodatočne upozorním. Jedná sa väčšinou o nosené veci.
Tovar NEVYMIEŇAM, NEBERIEM späť, takže ak Vás napadne ešte niečo, čo som nespomenula v opise o ponúkanej veci, kľudne píšte, pýtajte sa .... :-))
Veci posielam až po pripísaní peniažkov na účet, na dobierku (po zlých skúsenostiach) som ochotná poslať iba registrovaným užívateľom na základe hodnotenia. Ak nie je v texte uvedené ináč, tak k cene je potrebné ešte prirátať poštovné podľa taríf SP + balné. Za balíčky odoslané obyčajne nenesiem zodpovednosť a za prípadnú stratu balíčka neručím!
Kvôli pracovným a súkromným povinnostiam (tréningy detí) balíčky budú odosielané 1x týždenne, a to v stredu, kedy je pošta otvorená dlhšie.
Zároveň PROSÍM O OSPRAVEDLNENIE, ale kvôli vyťaženosti, nestíham chodiť na PC každý večer. Správu si viem prečítať aj v práci, ale adekvátne odpovedať v niektorých prípadoch viem len z domu, preto niekedy sa môže stať, že sa neozvem aj 2 dni. Je mi to veľmi ľúto, preto prosím o pochopenie a strpenie. :) Ceny sú symbolické, nechcem zarobiť, iba vypratať skrine 😋
ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE a Prajem príjemné nakupovanie. Terka
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

49 inzerátov

Aktualizované