Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nitra    26     Profil používateľky
Ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika.
Pokiaľ je inzerát nahodený, je stále aktuálny. Otázky typu: je to aktuálne?, premeriate mi to? nepovažujem za ZÁUJEM o tovar, a na základe takejto otázky nedávam na tovar rezerváciu.
Mnohé mamičky dokonca požiadajú o podklady k platbe, a potom sa neozvú... Pokiaľ kupujúca vyjadrí záujem, a požiada o podklady k platbe, dám na tovar rezerváciu, a čakám na info o platbe 24h., pokiaľ sa nedohodneme inak. Nemám problém počkať aj týždeň , ale len v prípade, že kupujúca určite tovar zoberie, a vopred má na to upozorní. Takéto podmienky som si nastavila na základe niekoľkoročných skúseností na MK.
Ďakujem, že rešpektujete cenu, ktorú som zadala. Ak má mnou predávaný tovar nejaké poškodenie, vždy to priznám, popíšem a nafotím. Ak by sa náhodou stalo, že som niečo prehliadla, bez váhania ma kontaktujte, určite sa dohodneme na vrátení peňazí.
Balíček odosielam v deň nabehnutia peňazí na účet.

(m-bank) IBAN: SK75 8360 5207 0042 0534 9722

Poštovné: vždy podľa tarify SP, je mi úplne jedno, či posielam veci doporučene, alebo obyčajne, aj ktorou triedou. Za prípadné zlyhanie pošty odmietam niesť zodpovednosť. Ak sa rozhodnete pre obyč poštovné, je to vaše riziko, nie moje. Za 6 rokov sa mi nestratila ani jediná zásielka poslaná obyč 2. Tr..Poštovné si vyberá a platí kupujúci, takže sa prispôsobím.
Prajem vám príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
tinamuc: všetko je aktuálne 😉, nevymieňam
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

120 inzerátov

Aktualizované