Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Banská Bystrica    36     Profil používateľky
Banská Bystrica    36     Profil používateľky
Drahé mamičky!

Ďakujem, že ste si našli čas a zavítali ste aj do môjho bazáru. V prípade, že by sa vám niečo z mojej ponuky páčilo, určite mi napíšte. Ak by ste mali záujem, môžem nafotiť a poslať detailnejšie fotky, prípadne vecičky premerať a poslať rozmery. Pri niektorých rozmery už uvedené sú, no vzhľadom k množstvu inzerátov nestíham písať rozmery všade. určite však neváhajte ma o ne požiadať, ak máte záujem.

ZASLANIE:
Keďže väčšina mamičiek si žiada posielať balíčky ako obyčajný list, automaticky s tým počítam pri určovaní výslednej ceny aj s poštovným a primárne posielam balíčky teda obyčajne 2.triedou, pričom riziko preberá nakupujúca mamička. V prípade, že by ste chceli balíček poslať inak, t.j. 1.triedou alebo ako doporučený list, je potrebné to napísať.
Poštovné podľa tarifu Slovenskej pošty - POZOR zmena cenníka od 1.1.2017!!
- do 500 g 0,95 € obyčajne (riziko nedoručenia preberá prijímateľ)
- do 500 g 1,70 € doporučene (na vyžiadanie)
pri väčších balíčkoch samozrejme podľa váhy.
Po dohode vopred je možný aj osobný odber.

Ak prejavíte o niečo z môjho bazáriku záujem, na odpoveď čakám 48 hodín, potom posúvam ďalšiemu záujemcovi. Ak prejaví záujem viac záujemcov, vždy na to ďalšieho záujemcu v poradí upozorním. Otázky nie sú pokladané za rezerváciu pre záujemcu.
Na Vaše otázky a správy sa snažím odpisovať priebežne, podľa časových možností. Rovnako tak balíčky odosielam priebežne.
Čo sa týka platby, uprednostňujem platbu na účet, balíček medzitým nachystám a po pripísaní platby na účet, do 3 dní balíček pošlem. Na dobierku posielam len vo výnimočných prípadoch, pri pozitívnych hodnoteniach kupujúcej mamičky. O výmenu NEMÁM záujem.

Pri odbere väčšieho množstva sa môžeme dohodnúť na nejakej zľave :-)
Budem vďačná za pridanie hodnotenia Vašej (dúfam len) spokojnosti s nákupom :-)
Našu vzájomnú komunikáciu pokladám za dôležitý základ pre naše "obchodné jednanie" a preto, aby bolo nakupovanie pre Vás príjemné.
Ďakujem za Váš záujem a budem sa tešiť :-)
Zobraz celé podmienky
tinka_21: Zmena sadzobníku cien Slovenskej pošty od 1.7.2019 !!
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

158 inzerátov

Aktualizované