Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Košice - Západ    104     Profil používateľky
Košice - Západ    104     Profil používateľky
Dobrý deň mile dámy!
v mojom bazariku najdete veci prevažne nenosene, ak su nosene, stav je bližšie popisany. Veci vám kedykoľvek premeriam, prípadne pošlem viac fotiek. Poslané veci už naspäť neberiem a nevraciam za ne peniaze! Preto sa poriadne pýtajte, predtým ako si danú vec zoberiete.
O výmenu nemám záujem! Na dobierku som ochotná poslať len vtedy, ak má kupujúca samé kladné referencie.
Prosím, nežiadajte ma o znižovanie cien, resp. zaplatenie poštovného. Poštovné platíte SP, nie mne, ja za to fakt nemôžem, že z roka na rok sú ceny poštovného vyššie.
Doporučený list 2. triedy do 500g - 1,70eur (do 1kg - 2,40eur)
Obyčajný list 2. triedy do 500g - 0,95eur (do 1kg - 1,35 eur)
Moje č. účtu v tvare IBAN: SK03 5200 0000 0000 0862 1653
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
camelie12
18. okt 2021
Bohužiaľ, nie som spokojná s tovarom ani s prístupom predávajúcej. Na čiapke sú vytiahnuté nitky, taká hrčka zhrubnutej vlny. Navyše je to hneď vpredu, je to dosť viditeľné. Vedela o tom, ale neuviedla to v popise inzerátu, ani na fotke to nebolo dobre vidno. Podľa jej slov preto, lebo to nepovažovala za závadu. Musela som to odniesť opraviť krajčírke do opravy odevov, aby sa to nezačalo párať. Ani tieto moje ďalšie finančné náklady nebola ochotná kompenzovať.
tinnymartini
18. okt 2021
Pani zlatá, ja sa k tomuto už nebudem vyjadrovať. Robíte z komára slona. 🙂 Ja neviem o akej zavade to hovorite, ked ste do toho co nebolo vidiet sparala tak sa necudujem, ze ste to museli dat opravovat. Vysvetlila som vam celu situaciu. Ciapka bola uplne nova, este aj postu som vam zaplatila a predala ju za zlomok ceny. Niekedy aj nova vec moze mat odchylku ale stojim si za tym, ze toto nebola zavada! Bola to len chybicka krasy, ziadna diera ani vytahane nitky to neboli. Fakt nechapem co riesite..
lada333
8. sep 2021
Dnes balíček prišiel. Topánky sú super. Ďakujeme 😉