Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Hýľov (okres Košice-okolie)    7     Profil používateľky
Hýľov (okres Košice-okolie)    7     Profil používateľky
Dobrý deň. Ak ste nakukli do môjho bazáriku, prosím o prečítanie podmienok:

1. Veci, ktoré predávam sú vo výbornom stave, väčšina dokonca nepoužívaná alebo len raz použitá. Proste veci, čo mi stoja v skrini a len zaberajú miesto lebo ich nevyužívam. Ceny na tieto "takmer nové" dávam približne polovičné z toho ako som ich kúpila. Ostatné používane sa snažím naceňovať symbolicky, všetky nedostatky popíšem a prípadne aj odfotím.

2. !!!VECI NEMENÍM!!! - prosím, nenavrhujte mi to, moja odpoveď bude vždy NIE...

3.Na otázky rada odpoviem, rozmery premeriam ak nie sú uvedené. Treba dobre zvážiť veľkosť, pretože reklamácie typu "nesedí mi veľkosť" neakceptujem a vrátenie veci/peňazí nerobím!

4.Balíček posielam až po pripísaní peňazí na účet (v deň keď platba príde, prípadne ak mi to okolnosti nedovolia hneď nasledujúci deň), prípadne nie je problém s osobným odberom priamo v Košiciach. Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty, cenník je tu http://cennik.posta.sk/

5. Obyčajne posielam len na vlastnú zodpovednosť kupujúceho!

6. Riadim sa pravidlami slušnosti, takže píšem info správu po nabehnutí peňazí na môj účet od kupujúcej, píšem info správu keď odošlem balík a takisto očakávam aj info keď balíček dorazí k vám.

7. Samozrejme kladné hodnotenie poteší na strane kupujúceho aj predávajúceho.

8. Nezabúdajme na slová ako "dobrý deň/ahoj", "prosím", "ďakujem" a pod... Robí to lepší dojem ;-)

Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
maruslienka
25. nov 2021
Veľka spokojnosť, krasna bundička ako nova za super cenu 😉, mamička hneď odpoveda, pomeria na požiadanie, za jeden deň vsetko vybavene, hneď odoslane 💌🤗 Odporučam vrelo! 🌺
livinkamadrova
10. nov 2021
Mila mamicka, ochotná. Určite odporúčam! 🙂