Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Nové Mesto    0     Profil používateľky
Bratislava - Nové Mesto    0     Profil používateľky
Milé zákazníčky, milé maminky,
ďakujem za návštevu v mojom bazáriku. Predaj u mňa prebieha buď osobným odberom alebo formou platby na účet, po zaplatení zasielam balík doporučene čo najskôr a posielam Vám info o odoslaní. V prípade, že zásielku žiadate poslať obyčajnou poštou, za jej stratu nenesiem zodpovednosť. K uvadzanej cene si pripocitajte postovne podľa platných taríf SP. Váhu odhadujem, dobierky neposielam. Veci nevymieňam ani neberiem späť, preto ak máte nejaké otázky kľudne napíšte, prípadne veci rada premeriam ak potrebujete. Uprednostňujem osobný odber, aby ste ušetrili na poštovnom a súčasne mali príležitosť sami posúdiť mieru opotrebenia, nakoľko chápem, že táto môže byť veľmi subjektívna. Na zaujem typu "cena vratane postovneho" nereagujem.
Vecičky sú nosené 1 dieťaťom, všetky boli kupované nové, avšak sú predávané ako použitý tovar, takže boli aj nosené aj prané, kriticky musím podotknúť, prosím rátajte s tým, že všetky majú známky opotrebenia, aj keď boli len pár krát prané. Nie sú už nové! Zriedkavou výnimkou sú veci, ktoré buď nesadli alebo sme na ne zabudli - v tomto prípade uvádzam, že neboli vôbec nosené a ani prané.
Aktualne mam obmedzeny pristup a spravy si citam len neskoro vecer. Na Vase dotazy sa snazim reagovat podla moznosti co najskor, avsak s tymto obmedzenim. Ospravedlnujem sa a dakujem za pochopenie.
Prajem príjemné a spokojné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát