Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Trnava    13     Profil používateľky
NEVYMIEŇAM!!!!!

Dobrý deň, vítam Vás na mojich inzerátoch.

Všetky veci, ktoré ponúkam mám okamžite k odberu a sú to moje veci, prípadne veci členov rodiny, ktoré sú buď úplne nové, nesedia alebo ich jednoducho nenosíme. Prosím, píšte a zaujímajte sa len ak máte o tovar záujem.

Ozvem sa Vám najneskôr do 24 hodín a pošlem číslo účtu, na peniažky čakám do 2 dní (pokiaľ sa nedohodneme inak, a platba sa neuskutoční, píšem negatívne hodnotenie), v prípade záujmu o iné moje veci ma informujte a pošlem Vám to v jednom balíčku za jedno poštovné. Balíčky posielam obyčajne (na žiadosť zákazníčky bez dokladu) alebo doporučene. Poštovné je podľa platného cenníku slovenskej pošty (závisí to od celkovej váhy balíčka).

V prvom rade, ak zisťujete info o tovare. Tak PROSIM o SPÄTNÚ VÄZBU ! Pokiaľ nedostanem spätnú väzbu, píšem negatívne hodnotenie.

Peniaze nevraciam a veci späť neberiem. Nehnevajte sa, no toto nie je e-shop, ale bazár.

Ak náhodou nájdete nejakú chybičku na oblečení, o ktorej nebolo spomínané v popise - vopred sa ospravedlňujem, ale tiež som len človek a mohla som si pri takom kvatne vecí nevšimnúť. Ďakujem za pochopenie.

Prajem príjemné nakupovanie! :-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
pleun
24. sep 2021
Predávajúcu jednoznačne odporúčam. Je spoľahlivá a férová. Mojím nedopatrením som poslala viac peniažkov, previedla späť na účet! Tovar čistučký. Komunikácia v poriadku.
uniquegirl
24. sep 2021
Ďakujem 😊
aninka1949
6. sep 2021
Ďakujem za krásne sandále, určite odporúčam🙂❤
uniquegirl
6. sep 2021
Ďakujem za hodnotenie, nech sa dobre nosia. 😉