Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Rožňava    12     Profil používateľky
Dobrý deň.
Teší ma Váš záujem a nahliadnutie do môjho bazárika. Veci v ňom sú po mojich deťoch a po mne. Ponúkam iba zachovalé, niektoré nenosené a na prípadné poškodenia sa snažím vždy upozorniť. Zničené veci nepredávam. Verím, že s kúpou u mňa budete spokojné a vecičky Vám poslúžia.
K cene je potrebné prirátať poštovné podľa tarify pošty ak nie je v popise uvedene inak. Od 1.oktobra nove tarify.
obyčajný list do 50 g za 0,65 EUR, do 100 g za 0,75 EUR, do 500 g za 1,10 EUR, do 1 kg za 1,90 EUR, do 2 kg 2,60 EUR. Výška poštovného závisí od váhy balička. Väčšinou posielam balík poštou 2.triedy. S dobierkou nemám dobré skúsenosti.
V prípade odberu viacerých vecí sa je možné na cenách samozrejme dohodnúť. Radšej veci predám ako ich budem skladovať v skrini:-)
Rezervované veci podržím maximálne 2 dni, potom ich posúvam ďalej ak je záujem od inej kupujúcej. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Balíky posielam väčšinou po vzájomnej dohode s kupujúcou. Pri nákupe viacerých vecí je možná individuálna dohoda na celkovej cene. Prajem príjemné prezeranie môjho bazárika, a dúfam, že si niečo pekné vyberiete :-) V prípade akýchkoľvek otázok či návrhov ma neváhajte kontaktovať. Rada odpoviem ihneď ako budem môcť.
Prijemne nakupovanie:-)
Valika
Zobraz celé podmienky
valeriaszutorova: Môj IBAN: SK34 5600 0000 0021 0784 1001
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

308 inzerátov

Aktualizované