Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Rimavská Sobota    13     Profil používateľky
Rimavská Sobota    13     Profil používateľky
Vitajte v mojom bazári!

Na úvod sa Vám chcem poďakovať za to, že ste z toho množstva bazárov nazreli práve do toho môjho, a zároveň napísať Vám zopár dôležitých informácií a podmienok, ktoré som si stanovila pre rýchly a bezproblémový predaj:

1. Predávam veci z našej domácnosti, oblečenie po mne (príp. po manželovi) a veci po našej dcérke. U nás už nemajú využitie, tak budem veľmi rada, ak niekomu urobia radosť a ešte poslúžia. Mám toho viac (hlavne po dcérke veľ. od 56-98), no nestíham pridávať inzeráty, tak sa snažím pridávať priebežne, preto ak niečo hľadáte a nemám v ponuke, skúste sa opýtať (možno len nie je pridaný inzerát). Sú to veci:
➡️ nové a nepoužité;
➡️ málo používané (ako nové);
➡️ používané, no vo veľmi dobrom stave. Ak náhodou nie, tak popíšem a nafotím skutočný stav.
2. Pri každom tovare je popísaný reálny stav, nemám potrebu Vás zavádzať a komplikovať si tým predaj.
3. V uvádzanej cene nie je zahrnuté poštovné, ktoré Vám budem účtovať na základe platného cenníka Slovenskej pošty podľa Vášho výberu. OBYČAJNÉ poštovné je vždy na riziko kupujúceho, za prípadné nedoručenie nenesiem zodpovednosť.
4. Tovar máte rezervovaný až keď si vypýtate číslo účtu (vtedy inzerát pozastavím) a ak peniaze neprídu do 3 pracovných dní, inzerát znovu aktivujem a tovar predám ďalšej záujemkyni (ak sme sa nedohodli inak).
5. Tovar posielam po nabehnutí dohodnutej ceny vrátane poštovného na môj účet, o čom Vás budem hneď ako to bude možné informovať. Následne sa budem snažiť odoslať zásielku čo najskôr.
6. Pri odosielaní platby za tovar Vás poprosím do "Správy pre príjemcu" uviesť Vaše celé meno, alebo čo ste si u mňa zakúpili, prípadne Váš login, aby sme sa vyhli zbytočným nejasnostiam, a s tým spojeným predĺžením priebehu predaja.
7. DOBIERKOU tovar posielam VÝHRADNE po úhrade sumy poštovného na dobierku a jej pripísaní na môj účet.
8. Možný je aj osobný odber v Rimavskej Sobote.
9. Nakoľko sa jedná o bazár, zakúpený tovar NEBERIEM NASPÄŤ ani NEVYMIEŇAM, preto sa na VŠETKO vopred opýtajte, rada Vám odpoviem.
10. Tovar posielam vždy ČISTÝ a DOSTATOČNE ZABALENÝ, nakoľko je Vaša spokojnosť pre mňa prvoradá.
11. Na správy k inzerátom reagujem hneď ako môžem (najneskôr na ďalší deň ako ste mi písali) a vždy sa dočkáte odpovede.
12. Vždy Vás budem o všetkom včas informovať (prijatie platby, odoslanie a číslo balíka, prípadný časový sklz a pod.). Som seriózna ako predávajúca, tak aj kupujúca, a to isté samozrejme očakávam aj od Vás.

Verím, že budete s nákupom u mňa spokojné a poteším sa, ak mi napíšete hodnotenie.

Prajem príjemné nakupovanie a pekný deň 😊
Zobraz celé podmienky
veronika49: Znížené ceny 😊
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

133 inzerátov

Aktualizované