Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Košice - Juh    6     Profil používateľky
Košice - Juh    6     Profil používateľky
Zdravím všetky návštevníčky/návštevníkov môjho bazáru:-).

Zopár informácií o predaji.

K tovaru dávam popis, ktorý bude v skratke informovať o akú vec ide, v akom je stave a miery. Ak budú akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa opýtať. Tovar späť neberiem, preto sa prosím, naozaj uistite či danú vec budete naozaj chcieť. Tovar posielam po platbe vopred na účet, na dobierku len tým, ktorí/é majú kladné hodnotenia a to po zaplatení poštovného vopred. Zlé skúsenosti s dobierkou, asi ako všetky 😶
Nemám problém ani s výmenou pokiaľ ma niečo osloví, ale tiež len s osobami, ktoré majú kladné hodnotenia.
Ak k tovaru napíšem, že ide o originál, tak to je na 100% originál, za ktorý ručím. K cene tovaru treba rátať s poštovným, ktoré je podľa taríf Slovenskej pošty platné od 01.01.2015. Došlo k zmenám formy dodania a cenovej relácie.
Čo sa týka cien, vieme sa vždy dohodnúť a hlavne ak je väčší odber. V prípade prejaveného záujmu o ten ktorý tovar, čakám na odpoveď kupujúceho 24 hodín od mojej odpovede, ktoré sa týkali otázok kupujúceho. Po 24 hodinách prenechávam tovar ďalšiemu záujemcovi.
Na prevod peňazí čakám tri pracovné dni, potom rezerváciu ruším a píšem záporné recenzie. Samozrejme, že nie je problém ani s dlhšou rezerváciou, hlavne ak ide o korektné jednanie kupujúcej/eho.
Proste, vždy sa dá dohodnúť:)

Ďakujem za vašu pozornosť a prajem príjemné nakupovanie:-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát