Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Trebišov    31     Profil používateľky
Trebišov    31     Profil používateľky
Milé mamičky, som rada, že ste nakukli do môjho bazárika VOKAVADO a tak prejavili záujem.

Veci, ktoré predávam sú po mojich detičkách, niektoré úplne nové, iné nosené minimálne, lebo sme rýchlo vyrástli, iné zase nosené viac, ba niektoré vhodné len na donosenie. Vecičky, na ktorých vidieť opotrebenie vždy zohľadním na cene a chybičky popíšem. Vždy sa snažím čo najvernejšie opísať a nafotiť stav veci. V prípade záujmu vecičky ochotne premeriam aj viackrát. V prípade záujmu viacerých vecí sa vieme dohodnúť na nižšej cene - záleží na celkovej hodnote.

Tovar posielam až po pripísaní platby na môj účet. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. Posielam aj obyčajne, ale na vlastnú zodpovednosť.

ÚDAJE K PLATBE:
Číslo účtu 000000-0550816362/0900
IBAN: SK5309000000000550816362
BIC: GIBASKBX

Vzhľadom k tomu, že veľa ľudí len naťahuje čas, a po niekoľkých dňoch napíše, že už nemá záujem, danú vec posúvam po 24 hodinách ďalej. Ak mi však napíšete, že danú vec skutočne vezmete a dohodneme sa na dátume zaplatenia - rezervujem a podržím vám ju.

Predané veci nieje možné vrátiť, ale po DOHODE je možné vymeniť za inú vec s tým, že si uhradíte poštovné. Ku každému problému však pristupujem individuálne - treba sa ozvať.

Pri odbere viacerých vecičiek naraz sa dá dohodnúť na zľave (minimálne 5 vecí), alebo poštovné uhradím ja - závisí to od konkrétnych veci a ich sumy. Pri kúpe nad 20 € platím poštovné ja.

Na všetky potrebne informácie sa pýtajte vopred. Ďakujem za porozumenie a prajem prijemne nakupovanie...
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

171 inzerátov

Aktualizované