avatar
Trenčín    2     Profil používateľky
Trenčín    2     Profil používateľky
Ďakujem za nahliadnutie do môjho bazáriku.

- na cene sa vieme vždy dohodnúť
- oblečenie je odložené vo vreci, pretože je už nevyužívané, preto sa môže stať, že je pokrčené, ospravedlňujem sa
- neposielam na dobierku
- ceny poštovného sú podľa taríf pošty
- balíček posielam po prevode peniažkov na účet
- výmeny nerobím
- fotky na postave nerobím
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
benusko
8. dec 2023
Odporúčam, žiadny problém, tovar krásny 👍
avatar
sliva152
31. okt 2023
Maminu ako predavajúcu vrelo odporúčam 🙂
avatar
erika770
30. okt 2023
Balíček dnes dorazil, ďakujem....spokojnosť, odporúčam 👍🍀
avatar
zuzu101
11. máj 2023
Dakujem za úžasnú bundu, obchodík na 1* 👍👍👍
avatar
nika_bk
11. máj 2023
Odporúčam 👍
avatar
mama21
13. apr 2023
Super bunda🙂maminku vrelo odporúčam a veľmi pekne ďakujem 🙃
avatar
adel22
22. jan 2023
Veľká spokojnosť, ďakujem velmi pekne za spoluprácu!
avatar
dorotkaoe
29. okt 2022
Ďakujem za nákup, som spokojná ❤️🥰
avatar
erika545
13. okt 2022
Super predávajúca, tovar v peknom stave, rýchla a milá komunikácia. Odporúčam. 😊
avatar
chichvotka1983
29. sep 2022
Ďakujem bunda prišla som spokojná
avatar
mato_peta
29. sep 2022
Ďakujem krásne za obchod a odporúčam 🙂
avatar
brunetkadada
26. sep 2022
Rychle jednanie a doručenie. Odporúčam.
avatar
zubrienka777
25. sep 2022
Pani odporúčam ☺️veľmi milá, ochotná, takže za mňa super👍ďakujem veľmi pekne 🤗
avatar
ala87
23. sep 2022
Ďakujem za krásnu bundu za super cenu. Predávajúcu môžem len odporúčať.
avatar
jarula25
29. júl 2022
Maximálna rýchlosť a spokojnosť môžem len a len odporúčať 😊😊
avatar
dzanka11
29. apr 2022
Ďakujeme za super tenisky. Rýchly super obchodík na 1*. Odporúčam všetkými desiatimi 👐👏👐
avatar
zuzanajg
26. apr 2022
Všetko ok, odporúčam
avatar
kubicek79
24. nov 2021
spokojnosť po každej stránke, ďakujem
avatar
foolie
9. nov 2021
Ďakujeme odporúčame 👍
avatar
sonislavka
8. nov 2021
Ďakujem ♥️ bundička je prekrásna . Teším sa na ďalší nákup 😊
avatar
mariaflorianova
22. sep 2021
Odporúčam, maximálna spokojnosť 🙂 ďakujem 🙂
avatar
kika195
3. sep 2021
Odporúčam.
avatar
katusik87
24. feb 2021
Obchodík prebehol bez problemou milá mamička odporucam
avatar
sivia
8. sep 2020
Dakujem za mily obchodik.Prajem vsetko dobr. silvia
avatar
kismarika
22. jún 2020
Ďakujem za obchodík,predávajúcu môžem iba odporúčať!👍
avatar
taaja
10. jún 2020
Ďakujem za bundičku a odporúčam👍🙂
avatar
salka99
28. jan 2020
Milá predávajúca, obchodík prebehol na 1, ďakujem a odporúčam. 🙂