Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Topoľčany    14     Profil používateľky
Topoľčany    14     Profil používateľky
Dobrý deň, 
vitajte v mojom bazáriku, verím, že budete s mojou ponukou spokojní.
Veci, ktoré ponúkam, sú vždy reálne nafotené, s reálnym popisom, snažím sa nič neprikrášľovať, ani nevnucovať, je na Vás, či máte o vec záujem. Všetko je v dobrej kvalite, z môjho šatníka. Detské vecičky sú po mojich dcérkach a po mojom synovi, vždy je reálny popis, väčšinou sú nosené, ale detičky rýchlo rastú.:-)). Po kúpe peniaze nevraciam. Je to bazarik. Preto sa radšej veľa pýtajte kým danú vec kupite!!!! Z dôrazňujem pýtajte sa. Rada odpoviem.
Tovar posielam do 3 pracovných dní od pripísania peňažných prostriedkov na účet, viac posielam po skúsenostiach doporučene. Ak si dáte aj tak zaslat veci obyčajne- druhou triedou, je to na Vaše riziko!! Častokrát sa stane, že na úkor lacnej pošty sa zásielka stratí/ nedoručí adresátovi. Prepáčte, ale nemám čas dohľadávať zásielky zaslané obyčajne na pošte. Opakujem je to na Vaše riziko a po incidentne dňa 23.4.2020 opakujem že odosielam až po pripisani prostriedkov na moj ucet!!
Pri väčších a ťažších balíkoch odporúčam voliť zásielku na poštu -cenovo je to výhodnejšie.(max.do 10kg/2.70eur/
Čas dodania sa môže predĺžiť od dňa zaslania balíka a podmienok pošty. Preto vždy radšej napíšem na Váš email kedy baliček posielam.
Za balné si rátam vždy 0,10 € alebo pri väčších zasielkach napíšem.
Od septembra pracujem v školstve starám sa o dve deti poväčšinou sama preto si uvážte vety typu / Mám záujem!!! Vec musím pripraviť, zabaliť a to dosť zaberie z môjho času. Ak sa ani po nutných správach neozvete dávam negatívne hodnotenie. Preto sa 2.krát prosím rozhodnite či napíšete pre mňa tak záväzné slová ako Mám záujem!
Prepáčte inak to už nejde. Je nás tu veľa takých ktorých tu už fakt nepatria.!
Taktiež dávam NEGATÍVNE HODNOTENIE pri nekorektnom jednaní pri kúpe a upozorňujem admina podĺa podmienok tejto stránky!!
Coronavírus a momentálna situácia: Verím že každý z nás je v tejto situácii ohľaduplný a ako u mňa tak aj na pošte sú sprísnené opatrenia. Balíky a zásielky môžu preto trvať dlhšie kým ku Vám prídu na adresu, alebo na poštu. Verím že všetko zvládneme v zdraví a čoskoro sa vrátime do normálu.
Budem rada, keď Vám vecičky a iný tovar odo mňa urobia radosť....a samozrejme, poteší ma Vaše hodnotenie pre mňa...:-).
Teším sa že ste si vecičky vybrali práve u mňa. :-)
Yvik
Zobraz celé podmienky
yvik: Pri kúpe poskytnem 10% zľavu pri kúpe 3 vecí poskytnem 20%zľavu. Zľava sa nevzťahuje na NOVÝ a VLASTNÝ TOVAR.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

264 inzerátov

Aktualizované