Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Banská Bystrica    13     Profil používateľky
Banská Bystrica    13     Profil používateľky
Milé mamičky/nemamičky,

som veľmi rada, že ste nahliadli do môjho albumu a niečo si z mojej ponuky vybrali. Ponúkam väčšinou veci po mojich dcérach, príp. po mne alebo mužovi. Podľa možností sa snažím výrobok opísať čo najpresnejšie, takisto aj pomerať. V prípade, že predávaná vec má nejaké poškodenie, je to uvedené v popise a väčšinou zohľadnené v cene.
K cene prosím nezabudnite pripočítať POŠTOVNÉ, ktoré nie je zarátané v cene vecičiek (ak nie je v inzeráte vyslovene uvedené, že cena je aj s poštou), balné si neúčtujem! Výšku poštovného vám upresním po prevážení podľa hmotnosti balíčka.
Uhradené veci späť neberiem, preto sa radšej dvakrát spýtajte, rada premeriam, alebo zodpoviem na vaše prípadné ďalšie otázky.
Veci posielam až po nabehnutí peniažkov na môj účet. Balíčky posielam doporučene ako listovú zásielku podľa platného cenníka Slovenskej pošty, v prípade dohody vám môžem veci zaslať ako obyčajnú zásielku (nižšie poštovné) ale len na vaše riziko.
PROSÍM, AK SI ROZMYSLÍTE, ŽE UŽ DANÚ VEC NECHCETE, INFORMUJTE MA O TOM, ja sa nenahnevám, ale zdržuje tým nákup iným záujemkyniam a je to nekorektné a neslušné aj voči mne. Tiež ma poteší, keď potvrdíte príjem balička a pridáte hodnotenie.
Ďakujem a príjemné nakupovanie :-)
Zdenka
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
tamaraerik
11. okt 2021
Maximálna spokojnosť tovar je super všetkým vrelo odporúčam.😉
zdenka79bb
11. okt 2021
Ďakujem
anetka2011
29. sep 2021
Spokojnosť, určo odporúčam 😊
zdenka79bb
29. sep 2021
Ďakujem
m_moni
16. sep 2021
Odporúčam 👍
zdenka79bb
17. sep 2021
Ďakujem aj za info o doručení