Tvrdošín    90     Profil používateľky
Tvrdošín    90     Profil používateľky
Milé mamičky, dámy, dievčatá !!!

Som rada že ste nakukli do môjho albumu,, predávam väčšinou vecičky po mne, a to buď nové, ktoré mi nesadli alebo pár krát oblečené, ktoré sú mi malé alebo veľké, ktoré už nenosím.
Oblečko je v super stave alebo v dobrom stave, ak je nejaká chyba samozrejme upozorním. Tovar nevymieňam, ani už nereagujem na otázky tohto znenia !!!! Prosím nezjednávajte ceny, zľava možná len v prípade, že beriete viac vecí naraz !!! Foto na postave nerobím, nemám na to čas, priestor ani osobu , ktorá by to fotila !!! Tovar posielam len po prevode na účet, na dobierku posielam len mamičkám, ktoré majú kladné hodnotenia..... Nemám problém, tovar na nejakú dobu rezervovať, a počkať na platbu, ak ma kupujúca o to požiada. Na poštu chodievam podľa kvôli pracovnej vyťaženosti len raz do týždňa. V prípade záujmu sa pýtajte na všetko čo potrebujete, lebo tovar späť neberiem... a peniaze nevraciam! Tak si zvážte prosím či o ponúknutú vec máte vážne záujem !!!
Reklamácie typu, nepáči sa mi, myslela som si že bude iný, nepáči sa mi farba, nesedí mi veľkosť a pod. v žiadnom prípade neakceptujem!!!!!

Ešte jedno dôrazné upozornenie !!!!!! Nakoľko sa v našej domácnosti fajčí nemôžem zaručiť, že niekto nezacíti cigaretový dym aj napriek tomu, že veci sú vypraté, preto upozorňujem, komu to vadí, aby si kúpu rozmyslel !!!

Prosím rešpektujte podmienky predaja ....Pri odbere minimálne troch vecí hradím poštovné ja ( obyčajne, 1.tr.)...

Prajem príjemné nakupovanie :)

Ďakujem Želuš
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

467 inzerátov

Aktualizované