Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Bratislava - Petržalka    91     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    91     Profil používateľky
PROSÍM prečítajte si podmienky predaja. Ďakujem ;-)

Milé maminy, budúce maminy, babičky a ostatní nakupujúci, teší ma, že ste nakukli do nášho albumčeku a budem rada, ak si niečo vyberiete.
Prosím, nežiadajte ma o výmenu.
Ceny sú uvedené bez poštovného, to treba k cene vecičiek prirátať (podľa taríf pošty, balné si neúčtujem).

Ak máte k ponúkanej veci otázky (či už k rozmerom, stavu alebo funkciám) rada odpoviem, ale nepovažujem to za rezerváciu - ak sa ozve ďalší záujemca a hneď si vec objedná, posuniem ju jemu.

Rezerváciu vecí držím 3 dni, čo bohate postačuje na prevod peniažkov aj z rôznych bánk. Samozrejme ak z nejakého dôvodu potrebujete dlhšiu dobu, môžme sa dohodnúť. Balíčky zasielam až po pripísaní peniažkov na môj účet, je možná aj platba poštovou poukážkou, na dobierku nezasielam.

Balíčky posielam do dvoch pracovných dní po pripísaní peňazí na účet, ako listové zásielky doporučene 2. triedou, resp. balíky 2. tr.,
v prípade ak máte záujem o 1. triedu stačí mi dať vedieť :-)
Na vašu žiadosť vám balíček môžem poslať aj ako obyčajnú zásielku, ale v tom prípade nezodpovedám za jej prípadné nedoručenie. Poštovné účtujem podľa sadzieb pošty a v závislosti od hodnoty objednaných vecí. V prípade vyššej váhy, resp. doplnkových služieb pošty (krehké, poistenie) podľa sadzobníka Sl. pošty...

Po zaslaní balíčka veľmi ocením spätné info - či balík dorazil v poriadku a či ste spokojné. Taktiež privítam vaše hodnotenie na stránke (a budem sa snažiť, aby boli len pozitívne ;-)

Zuzana
Zobraz celé podmienky
zmiska1: Nedarí sa mi byť na Koníkovi každý deň, preto poprosím o trpezlivosť pri čakaní na odpoveď. Ďakujem.
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

85 inzerátov

Aktualizované