Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Krupina    9     Profil používateľky
Ahojte :-)
Budem rada, ak sa zastavíte aj v našej ponuke. Na bazárik dávam vecičky v takom stave, v akom by som ich bola ochotná kúpiť aj ja.
Sú to vecičky hlavne po mojich 2 huncútikoch.
Budem sa snažiť popísať stav skutočne a nejaké chybičky určite nezakrývať.
Vecičky posielam 2. triedou doporučene, alebo obyčajne, všetko podla dohody, po pripísaní penazí na môj účet. Záleží na vás, takže sa teším na príjemnú spoluprácu M. :-)
A aby som nezabudla, ak mi napíšete a prejavíte záujem budem rada, na správu vám určite odpoviem večer, pretože mám dve malé deti, pri ktorých cez deň internet velmi nestíham :-) Ď.
A ešte niečo!
Keď sa pýtate a kladiete otázky ohľadom vecí, rada odpoviem, no je slušnosťou aspoň odpovedať, alebo jednoducho napísať, že o danú vec nemáte záujem!!!
Ak mi niekto vyslovene napíše,,mám záujem,, ja odpíšem a on sa už viacej neozve, som rozhodnutá písať negatívne hodnotenia, lebo v poslednej dobe je to už samozrejmosťou.
Veci NEVYMIEŇAM, ale predávam!!!
Ceny nezjednávať, ak sa rozhodnem pre zľavu, znížim ich sama!!!
IBAN SK4609000000000401483824
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
ema2512
15. okt 2021
veľmi milá, spoľahlivá mamina, odporúčam 🙂👍☺️
pufina5
28. sep 2021
Ďakujem za otepľovačky, super komunikácia, maminku odporúčam 👍.
ivini
24. sep 2021
Ponukaný tovar nezodpoveda skutočnosti na foto, otras, hnusné, špinavé. Ale eura vymahat to ano, ktoré boli poslané neskôr ale boli 😞(((((( Pridávam foto, nikdy sa my tu na MK toto nestalo.
zofia13
15. okt 2021
Upozornujem na komunikáciu tejto pani, prehnané reakcie....som predávala tenisky na doma za sumu 3,90€. Som ochotne vrátila peniažky a dalej neriešila, neoplatí sa nevie komunikovať iba urážať . Keby som tu niekoho klamala a zarábala ako ona tvrdí , predávala v takejto nekvalite asi by som tolko pozitívnych hodnotení nemala 🙂
ka.jo.
5. sep 2021
Ďakujem, odporúčam.
vanniekerk
28. aug 2021
Mila mamicka, rychle jednanie, veci krasne ❤️ ako v popise a vo vybornej kvalite. Radost nakupovat! 👍
bernatka
23. aug 2021
Maminku odporúčam 🌞
maryenn85
23. aug 2021
Ďakujem krásne, mamičku odporúčam na 100%