PLUS    Rimavská Sobota    58     Profil používateľky
Rimavská Sobota    58     Profil používateľky
VSETKY INZERÁTY SU AKTUALNE :) :) :)
Veci zdarma, nepredávam ani nedarujem za poštovné, je to zdarma k nákupu...- k jednému nákupu darujem vecicky z jedného inzerátu, za pochopenie dakujem .... :)
moje cislo uctu: SK6109000000000381698755

Milé maminy, DAKUJEM, ze ste nakukli aj do mojho bazáriku. Vecicky, ktoré ponukam, su po mojich detoch alebo po mne- vo velmi peknom zachovalom stave, niektoré aj nové. O vymenu nemám záujem, na také správy ani nereagujem, za pochopenie dakujem. Ak máte otázky, pytajte sa, rada Vam odpoviem. Tovar spat neberiem. Postovné uctujem podla tarif Slovenskej posty. Vecicky posielam po pripisani sumy na ucet, na dobierku neposielam. Na platbu cakám 3 dni, ak sa nedohodneme inak. Za obyčajne poslané zásielky neručím. Ak sa stratí peniažky nevraciam. Osobny odber nie je mozny.
Po nabehnutí peniazkov na môj účet zasielam info a keď sa dá tak hneď posielam balíček. Prosím Vás info o doručení zásielky v poriadku, ak sa neozvete do dvoch týždňov od dátumu zaslania, považujem to, že balíček dorazil v poriadku.Vecicky postupne doplnam. Prajem vám príjemný nákup.:) A DAKUJEM VÁM VELMI PEKNE ZA ZAUJEM :)

U MNA STOP ERIKA1108, LILKA31
Zobraz celé podmienky
zuza129: :) dakujem pekne za nákup :) :) :)
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

938 inzerátov

Aktualizované