Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Spišská Nová Ves    72     Profil používateľky
Spišská Nová Ves    72     Profil používateľky
Milé mamičky: Ak sa na niečo opýtate, a dostanete odpoveď, je slušné aj od Vás aby ste odpísali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ponuky, ako dáte lacnejšie, dáte už aj s poštou ..... už ani neodpovedám. Mne poštu tiež nikto zadarmo nedá. Mamičky ktoré odo mňa nakupujú pravidelne a viacej kusov, sama ponúknem poštu grátis.
NEVYMIEŇAM - Tovar len predávam!!! Ak niečo potrebujem nájdem si to sama! Kvôli niektorým neserióznym mamičkám už ani nedržím rezerváciu! Ak sa na niečo pýtate a do 24 hodín sa neozvete, posúvam danú vec druhej kupujúcej v poradí. Predávam aj na iných bazárikoch.
Ďakujem, že ste nakukli do môjho albumčeku.
Na akékoľvek otázky, čo sa týka premerania ... Vám veľmi rada odpoviem, ale zároveň aj očakávam odpoveď. Po zakúpení už tovar späť neberiem. Takže sa pýtajte, pýtajte.
Platba prebieha prevodom na účet. Číslo účtu pošlem na požiadanie mailom. K cene tovaru si treba teda vždy prirátať cenu poštovného (www.posta.sk). Pri priamom vklade je treba pripočítať poplatok 0,50 €, ktorý mne strháva banka.
Na dobierku neposielam!
Tovar posielam, až po pripísaní sumy na náš účet.
UHRADENÉ BALÍČKY POSIELAM OKAMŽITE PO NABEHNUTÍ PLATBY.
Poprosím Vás NEZJEDNÁVAŤ POŠTOVNÉ a CENY TOVARU:
Toto je bazár a nie aukcia! Ja tiež aj nakupujem a ešte nikdy som nikoho nepožiadala o odpustenie poštovného alebo o zľavu.
Na takéto požiadavky nebudem reagovať ! Pretože sa mi to stáva už veľmi často. Ak niekto odo mňa kupuje viacej vecí, alebo častejšie, sama viem navrhnúť zľavu na pošte, prípadne pošta grátis.

Prajem Vám príjemné nakupovanie Zuzana
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
leorik
25. okt 2021
Vsetko super
mia35
30. sep 2021
Pekne tricko. Rychle zaslanie. Odporucam!
lenkalea
27. sep 2021
Predavajucu odporúčam, som spokojná s nákupom.
pipinaso
23. aug 2021
Dakujem a odporucam😀😇🥰😍🤣