avatar
Spišská Belá (okres Kežmarok)    3     Profil používateľky
Spišská Belá (okres Kežmarok)    3     Profil používateľky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
vladimirap
26. sep 2023
Dakujem za super obchodik, odporucam vsetkym 🥰👍
avatar
zuzka405
26. sep 2023
Dakujem krasne ❤️
avatar
zuzana2221
30. aug 2023
Maminu urcite odporúcam ..🌺
avatar
zuzka405
30. aug 2023
Dakujem 😊
avatar
dadka58
4. júl 2023
Mamičku odporúčam, veľmi milý a ochotný prístup, ďakujem 👍🙂
avatar
zuzka405
4. júl 2023
Dakujem velmi pekne 🙂 skvela kupujuca
avatar
bbbarunka
10. júl 2022
Ďakujem a odporúčam🙂
avatar
zuzka405
10. júl 2022
Dakujem 🙂
avatar
lustrnka
11. jún 2022
Odporúčam všetkými desiatimi, super tovar, milá komunikácia, rýchlosť dodania a navyše darček!🙂Ďakujem!
avatar
zuzka405
13. jún 2022
Dakujem velmi pekne za krasne hodnotenie 🙂
avatar
bbbarunka
16. máj 2022
Odporúčam🙂
avatar
zuzka405
16. máj 2022
Dakujem
avatar
mirus23
7. máj 2022
Obchodík na jednotku s hviezdičkou, rada všetkým odporúčam 👍🌷
avatar
zuzka405
7. máj 2022
Dakujem velmi pekne za krasne hodnotenie 🙂 dakujem za nakup ❤️
avatar
hombalka
6. apr 2022
predávajúcu odporúčam 🙂
avatar
zuzka405
6. apr 2022
Dakujem 😊
avatar
mirabelkas
28. mar 2022
💚
avatar
zuzka405
28. mar 2022
Dakujem 🙂
avatar
dorina18
7. okt 2020
Rýchle jednanie 😉 som velmi spokojna 🙂 🙂 ešte raz ďakujem 😉
avatar
zuzka405
7. okt 2020
Dakujem 🙂
avatar
lubos24
23. apr 2020
Odporucam
avatar
zuzka405
23. apr 2020
Dakujem 🙂
avatar
dia6
30. nov 2018
ústretová a ochotná mamina. Ďakujem
avatar
zuzka405
30. nov 2018
Ďakujem 🙂
avatar
sartim
8. okt 2018
Top predávajúca, ústretová, rychla, spolahlivá. 🙂
avatar
zuzka405
9. okt 2018
Ďakujem 🙂
avatar
kristinca
21. okt 2017
jednoznacne len a len odporucam. mila a ochotna predavajuca a k tomu svetrik v top stave. velke dakujem za obchodik 😍
avatar
zuzka405
21. okt 2017
Ďakujem krásne 🙂 🙂
avatar
dusickaas
15. mar 2017
Maximalna spokojnost, odporucam kazdemu! 😉
avatar
zuzka405
15. mar 2017
Ďakujem krásne 🙂
avatar
denulka25
5. mar 2017
Super obchodik .odporucam a dakujem za boty
avatar
zuzka405
6. mar 2017
Ďakujem 🙂
avatar
gabriela16
8. dec 2016
Zuzanku odporucam, konunikativna, ustretova a tovar v top stave 😉 kabatik sedi, dakujem 🙂
avatar
zuzka405
8. dec 2016
Dakujem krasne ❤ som rada ze kabatik sedi .
avatar
melindusinka
29. mar 2016
Dakujem za krasne cizmy.Predavajucu urcite odporucam.🙂🙂😉
avatar
zuzka405
30. mar 2016
Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂
avatar
cora73
17. aug 2015
Dakujem krasne za obchodik, skvela komunikacia, tovar, ochota, maminku rada odporucam 🙂 🙂 🙂
avatar
zuzka405
17. aug 2015
Ja dakujem velmi pekne 🙂 a zelam vsetko dobre
avatar
sisa1826
26. feb 2015
Skvelý obchodík,rýchle dodanie velká spokojnost 🙂
avatar
zuzka405
26. feb 2015
ďakujem 🙂
avatar
adah111
29. jan 2015
ďakujem za bezprobemovy obchodík ,odporúčam🙂 🙂
avatar
zuzka405
29. jan 2015
dakujem velmi pekne za hodnotenie 🙂
avatar
renava
7. dec 2014
Ďakujeme za krásne šatôčky, veľká spokojnosť a všetkým odporúčam!
avatar
zuzka405
8. dec 2014
Som rada, že sa páčili 🙂 ďakujem
avatar
kinlly7
13. jún 2014
super špica predávajúca,určite odporúčam ostatným mamičkám....prajem veľa dobrých obchodíkov 😎 😉
avatar
dzeninka1
15. apr 2014
mamimku ako predavajucu vrelo odporucam 🙂 🙂 🙂 🙂
avatar
crystalis1
6. nov 2013
Ďakujem,predávajúcu môžem len odporúčať 🙂 😉
avatar
zuzka405
6. nov 2013
Dakujem pekne 🙂
avatar
danielka1777
1. mar 2013
super mamina krasne tričinko odporučam 🙂 🙂 🙂 🙂
avatar
zuzka405
1. mar 2013
Dakujem velmi pekne 🙂