Nitra    40     Profil používateľky
Mile mamicky, buduce mamicky, oteckovia a dalsi....dakujem za nahliadnutie do môjho bazáriku.
Veci na darovanie,NEMERIAM 😉 PREPÁČTE
Sme nefajciarska rodina,jedine zvieratka RYBICKY😉
Veci su po mne, dcerkach, manzelovi a mozu sa vyskytnut aj veci, ktore uz nepotrebuje niekto z mojej rodiny a kamaratok (nechce sa im venovat predaju). Niektore vecicky predavam, aby som obmenila satnik :)
Fotky s oblecenim na sebe alebo niekom inom poskytujem len pokial sa do oblečenia zmestim...rovnako to je aj pripade detskeho a panskeho oblecenia....Dakujem za porozumenie☺
Vecicky su ulozene bud v skrini alebo v igelitovych vreciach...o stave informujem ak sa v dosledku ulozenia zmenil oproti stavu uvedenemu v inzerate.
V pripade otazok ohladom veci v mojom albume, pytajte sa, snažím sa odpovedať na otázky hneď, ako je to možné. Poprosila by som tiež odpovedať, či máte záujem o danú vec aj po zodpovedaní Vašej otázky.
Ak si dáte veci premerať, neznamená to, že ju pre vás rezervujem. Ak si vec niekto iný záväzne objedná,uprednostním toho, kto si ju prvy objedná a vyplati teda nie toho čo si ju dá premerať resp.objednat a dalej nekomunikuje!!!!!!!!
Veci vymieňam len vo výnimočnej situácii, neberiem naspat, u mna je mozny aj osobny odber v Nitre (platba v hotovosti), resp. prostrednictvom posty, cize platba prevodom na ucet (IBAN) SK7809000000000177984287 resp. v prípade priameho vkladu peňazí v banke na môj účet (IBAN) SK7809000000000177984287 (Slovenska sporitelna) si k cene za tovar pripočítajte 0,50 € (poplatok banky za vklad). Na dobierku posielam v pripade, ze su pozitivne hodnotenia kupujucej, ceny poštovného sú stanovené podľa taríf Slovenskej pošty (http://cennik.posta.sk/). Pri zaslaní obyčajnou poštovou službou je to na vase vlastné riziko.
BALNE: neuctujem, recyklujem igelitky a obaly
Rezervujem max. 7 kalendárnych dní u záujemcov bez negatívnych hodnotení.

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!POSIELAM AJ CEZ PACKETA!!!! ale tam je suma odoslania 4,5E !!!!!!!!!!!

Veci do 1E možné pribaliť zadarmo k nákupu za min.7E,ak nie je písaná iná suma !!!

Dakujem za precitanie

P.S.
1. Pri kúpe v min.sume 10E dávam pôvodnú cenu obyc. a doporuc.poštovného (do 500g),posielam aj cez PACKETA
2. Veci do 2E nemeriam, ďakujem za pochopenie🙂
3. Oblečenie mám u seba, u rodičov aj svokrovcov....PÝTAJTE SA, pohľadam👍ak nájdem,resp. nájdu...... napíšem
4.ak darujem tak jedine k nákupu:napr. Darujem k min.5E nákupu=nákup 5E,darujem 1vec k nákupu!!!!!!! Nie všetky veci, ktoré darujem k 5E nákupu!!!!!!!

Zuzka
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

1 563 inzerátov

Aktualizované